| نام محصول | سوئیچ فیبر نوری 10G |
|---|---|
| بندر | فیبر 8*1G/2.5G/10G |
| ویژگی | مدیریت نشده، غیر POE |
| قدرت | ورودی DC12V |
| جزئیات بسته بندی | 1 قطعه در جعبه، 0.86 کیلوگرم گیگاوات |
| نام محصول | 2.5 گرم سوئیچ فیبر POE مدیریت شده سخت |
|---|---|
| PoE | 8*poe af/at |
| عملکرد | POE ، VLAN QOS ERPS LACP STP/RSTP IGMP |
| پورت های فیبر | 2*100m/1g/2.5g |
| فاصله POE | 100 متر |
| نام | تبدیل رسانه ای PoE صنعتی |
|---|---|
| درگاه اترنت | 1*10/100/1000M PORT RJ45 |
| پورت فیبر | پورت SFP 1*100/1000m |
| OEM / سفارشی سازی | در دسترس |
| عملکرد | پشتیبانی از POE AT/AF |
| نام محصول | Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| استاندارد پو | AF / AT |
| راه سوار شده | دین راه آهن |
| منبع تغذیه | 48V-52VDC |
| قاب جامبو | 9.6 کیلوبایت |
| نام محصول | سوئیچ بای پس نوری مدیریت شده 10G |
|---|---|
| پورت های فیبر | 4 SFP پشتیبانی 10G |
| عملکرد دور زدن | اختیاری |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| نصب | نصب ریل/دیواری |
| Product Name | Network Switch Hub 4 Port |
|---|---|
| Fiber Port | 1*100M SFP slot |
| پورت شبکه | 1*10/100mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| تراشه | REALTEK |
| Product Name | 3 port industrial media converter |
|---|---|
| Power input | 9 to 52v DC redundant power |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| نام محصول | سوئیچ پو صنعتی 2 پورت |
|---|---|
| ورودی برق | قدرت اضافی 48 تا 52 ولت DC |
| توان خروجی POE | 15.4W/30W |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نمونه | در دسترس |
| نام محصول | سوئیچ فیبر PoE مدیریت شده 2.5G |
|---|---|
| فیبر | اسلات SFP 4*100M/1G/2.5G |
| مس | مس 4*100M/1G با PoE |
| بودجه PoE | 802.3af/at، بودجه 120W |
| ورودی برق | DC48V |
| نام | سوئیچ شبکه POE |
|---|---|
| بندر | پورت های شبکه 8*10/100Mbps ، پورت های شبکه 2*10/100/1000Mbps ، 1*درگاه فیبر GigabitsFP |
| ابعاد (L×W×H) | 220mm*140mm*45mm |
| دمای کار | 0°C~55°C |
| استاندارد POE | AF/AT |