| نام محصول | سوئیچ PoE خورشیدی |
|---|---|
| LEDS | برق، شبکه، فیبر |
| مارک | Olycom/تخصیص شده/بدون برند |
| حفاظت | ± 6 کیلو ولت |
| محفظه | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نام محصول | 8 پورت L2 سوئیچ شبکه مدیریت شده |
|---|---|
| حفاظت | ± 6 کیلو ولت |
| OEM | پشتیبانی کنید |
| نصب و راه اندازی | 35 میلی متر DIN-RAIL یا WALLOUTING |
| تابع | SNMP ، ERPS ، ACL ، MAC ، VLAN ، IGMP ، QOS |
| نام محصول | سوئیچ شبکه Poe Industrial Switch Hub |
|---|---|
| نرخ انتقال | گیگابیت |
| بندر | 1 * SC دو درگاه فیبر + 2 * درگاه RJ45 |
| عملکرد | پشتیبانی PoE 15.4W/30W |
| منبع برق | DC 48-52 V |
| نام محصول | سوئیچ شبکه 8 پورت |
|---|---|
| حفاظت از ولتاژ | ± 6 کیلو ولت |
| پورت های PoE | 8 بندر از پو پشتیبانی می کنند |
| نام تجاری | Olycom/تخصیص شده/بدون برند |
| توان خروجی POE | 15.4W/30W/60W |
| نام محصول | رک 1U 24 پورت سوئیچ POE صنعتی |
|---|---|
| قدرت | برق اضافی DC48V-52V |
| اندازه جدول آدرس MAC | 8K |
| ال ای دی ها | برق، شبکه، فیبر |
| کلاس ایمنی | IP30 |
| منبع برق | DC 12-48V |
|---|---|
| دمای کار | -45 تا 75 درجه سانتیگراد |
| نام محصول | کلید POE خورشیدی 4 پورت |
| درخواست | نیروی خورشیدی |
| وضعیت محصولات | ذخایر |
| نام محصول | 4-پورت سوئیچ POE صنعتی بدون کنترل |
|---|---|
| سرعت فیبر | فیبر 100/1000 متر SFP |
| بودجه POE | 120 وات |
| ورودی برق | DC12V ~ DC48V اضافی |
| خروجی PoE | DC48V |
| نام محصول | سوئیچ PoE 5 پورت بدون مدیریت |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 ساعت |
| برند | Olycom/تخصیص شده/بدون برند |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نام محصول | مبدل رسانه ای غیر مدیریت شده صنعتی |
|---|---|
| فیبر | 1*100m/1G شکاف SFP |
| شبکه محلی کابلی | 1*10/100/1000 متر |
| طول موج | 850 نانومتر/1310 نانومتر/1550 نانومتر |
| نصب | DIN-Rail یا نصب دیواری |
| نام محصول | سوئیچ صنعتی PoE 8 پورت |
|---|---|
| برند | Olycom/تخصیص شده/بدون برند |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| پورت های PoE | 8 پورت پشتیبانی POE |