| Product Name | 48 Port Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 4*10G uplinks |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | L3 managed, non-PoE |
| Power input | Single AC100V~240V |
| نام محصول | سوئیچ 8 پورت گیگابیت |
|---|---|
| نرخ داده | 10/100/1000Mbps |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| OEM | قبول کن |
| ورودی برق | برق اضافی 12 تا 52 ولت DC |
| ورودی برق | برق اضافی 48-52 ولت DC |
|---|---|
| نوع پورت فیبر | MM,up to 2km; MM، تا 2 کیلومتر؛ SM, up to 120km SM، تا 120 کیلومتر |
| نام محصول | سوئیچ فیبر POE صنعتی مدیریت شده |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| کاربرد | کنترل ترافیک و حمل و نقل |
| نام محصول | سوئیچ صنعتی 8 پورت مدیریت شده |
|---|---|
| حالت ارتباط | فول دوبلکس و نیمه دوبلکس |
| فاصله انتقال | 2KM-120KM |
| برند | Olycom/تخصیص شده/بدون برند |
| مقدار تولیدی | 1 عدد |
| نام محصول | سوئیچ اترنت درجه صنعتی |
|---|---|
| بندر | یک فیبر SFP + Fpur RJ45 |
| دمای کار | -40 تا 75 درجه سانتی گراد |
| ولتاژ ورودی | DC12V-52V |
| درجه حفاظت | IP40 |
| نام محصول | سوئیچ صنعتی M12 |
|---|---|
| پورت های شبکه | 8 درگاه M12 8 پین 10/100/1000 متری |
| کلاس ایمنی | IP67 |
| ورودی برق | ورودی برق دوگانه DC12-52V |
| نوع وسیله | اداره می شود |
| نام محصول | سوئیچ Poe قابل مدیریت |
|---|---|
| قابل مدیریت | آره |
| فاصله POE | 100 متر |
| MDI/MDIX خودکار | آره |
| پورت SFP | 1 x 1000M پورت SFP |
| Fiber Ports | 2*1G SFP Slots |
|---|---|
| پورت های اترنت | 6*10/100/1000Mbps RJ45 |
| حالت ارتباط | فول دوبلکس و نیمه دوبلکس |
| دمای کار | -40℃~+75℃ |
| راه نصب شده | نصب ریل |
| نام محصول | سوئیچ صنعتی Poe |
|---|---|
| Din-Rail سوار شده است | آره |
| لایه دو | آره |
| سرعت | اترنت گیگابیت |
| بندر پو | 15.4 وات / 30 وات |
| نام | سوئیچ اترنت صنعتی Poe |
|---|---|
| رنگ محصول | سیاه |
| نوع نصب شده | دندانه دار کردن |
| پورت نوری | بندر SFP |
| آداپتور Powe | منبع تغذیه داخلی |