| نام محصول | سوئیچ شبکه Poe Industrial Switch Hub |
|---|---|
| نرخ انتقال | گیگابیت |
| بندر | 1 * SC دو درگاه فیبر + 2 * درگاه RJ45 |
| عملکرد | پشتیبانی PoE 15.4W/30W |
| منبع برق | DC 48-52 V |
| نام محصول | سوئیچ PoE خورشیدی 5 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| ورودی برق | ورودی دوگانه DC12V~DC48V |
| بودجه PoE | 120 وات |
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| خروجی پو | DC48V |
| نام محصول | 5 سوئیچ اترنت پورت Gigabit Poe |
|---|---|
| سرعت | سنجش خودکار 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه |
| عمل | Poe af/at ، بدون کنترل |
| بودجه | 60W/120W ، 240W اختیاری است |
| ولتاژ ورودی | DC48-52V |
| نام محصول | سوئیچ شبکه PoE مدیریت شده 8 پورت |
|---|---|
| پورت RJ45 | 8 درگاه RJ45 10/100/1000M |
| سفارشی سازی | حمایت |
| عملکرد POE | 802.3Af/AT ، 240W |
| راه نصب | DIN-Rail یا نصب دیواری |
| نام محصول | پورت سوئیچ اترنت صنعتی گیگابیت |
|---|---|
| منبع برق | ورودی برق دوگانه DC12-52V |
| فیبر | 1*1000 متر شکاف SFP |
| مس | 4*10/100/1000Mbps |
| ویژگی | غیر PoE، مدیریت نشده |
| نام محصول | سوئیچ POE صنعتی مدیریت وب 8 پورت |
|---|---|
| فیبر | 1*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| مس | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| بودجه POE | 240 وات = 8 * 30 وات |
| عملکرد | پو ، مک ، VLAN ، CLI ، SNMP ، حلقه و غیره |
| نام محصول | سوئیچ اترنت با مدیریت صنعتی 6 پورت |
|---|---|
| سرعت فیبر | 2 اسلات SFP، 100/1G/2.5G |
| سرعت مس | 10/100/1000Mbps |
| ویژگی | L2 مدیریت شده، غیر PoE |
| نوع بای پاس | تک حالته یا چند حالته |
| نام محصول | سوئیچ شبکه پورت Poe Switch 8 |
|---|---|
| پورت های SFP | درگاه 4*1G SFP |
| پورت های PoE | IEEE 802.3AF/در قدرت به 8 درگاه RJ45 |
| منبع برق | 48 ولت (حداکثر 52 ولت) |
| محفظه | پوسته فلزی راه راه |
| نام محصول | سوئیچ شبکه مدیریت شده |
|---|---|
| پورت فیبر | 2 قطعه |
| بنادر شبکه | 24 قطعه |
| ولتاژ ورودی | DC 9-36V |
| بعد، ابعاد، اندازه | 1U (483x 275 x 44.5 میلی متر) |
| نام | 4 پورت صنعتی پوگبیج صنعتی |
|---|---|
| فیبر | شکافهای 2*100m/1G SFP |
| شبکه محلی کابلی | 4*10/100/1000Mbps RJ45/POE |
| بودجه POE | 60w/120w |
| فاصله POE | 100 متر |