| نام محصول | سوئیچ اترنت مدیریت شده 5 پورت WEB |
|---|---|
| سرعت | 5*100/1000M مس تطبیقی خودکار |
| نشان | غیر PoE، RSTP، 802.1Q |
| ورودی برق | DC12V~DC52V |
| تراشه | REALTEK |
| نام محصول | 8 پورت پو سوئیچ 10/100 مگابیت در ثانیه |
|---|---|
| فیبر | 2*100 متر شکاف SFP |
| مس | 6*10/100Mbps RJ45/POE |
| فاصله POE | 100 متر |
| سفارشی سازی | حمایت |
| نام محصول | 6 پورت گیگابیت سوئیچ پو مدیریت صنعتی |
|---|---|
| فیبر | 1*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| مس | 6*10/100/1000M RJ45 با POE |
| فاصله POE | 100 متر |
| استاندارد POE | IEEE802.3af/at |
| Product Name | 8 Port Industrial PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Budget | 6*802.3af/802.3at=max 180W |
| Power Supply | 48V (max 52V) |
| نام محصول | سوئیچ 4 پورت poe |
|---|---|
| ولتاژ آداپتور برق | AC 110V-240V |
| نرخ داده | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| میز MAC | 1k |
| وضعیت محصولات | ذخایر |
| نام محصول | 10 سوئیچ فیبر مدیریت شده در بندر |
|---|---|
| پورت SFP | 2*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| پورت RJ45 | 8 درگاه RJ45 10/100/1000M |
| استاندارد POE | IEEE802.3af/at |
| فاصله POE | 100 متر |
| نام محصول | 8 سوئیچ اترنت فیبر صنعتی 8 بندر |
|---|---|
| فیبر | 4*100M/1G/2.5G SFP |
| اترنت | 8*10/100/1000m LAN |
| عملکرد | VLAN، ERPS، QoS، IGMP |
| دمای کار | -40 تا 75 درجه سانتیگراد |
| نام محصول | 6 پورت سوئیچ فیبر صنعتی مدیریت شده |
|---|---|
| سرعت فیبر | 2*100M/1G/2.5G SFP |
| سرعت مس | 4*10/100/1000Mbps |
| چیپست | سرعت |
| قدرت | DC12V~52V |
| نام محصول | سوئیچ PoE مدیریت شده اترنت گیگابیتی |
|---|---|
| بندر | 12 |
| بودجه | 240W |
| استاندارد پو | IEEE 802.3af، IEEE 802.3at |
| ولتاژ | DC48V |
| نام محصول | سوئیچ اترنت 8 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| نرخ داده | 10/100/1000Mbps |
| فاصله انتقال | 2KM-120KM |
| OEM | قبول کن |
| عملکرد | پشتیبانی از LACP، POE، QoS، SNMP، VLAN |