| نام محصول | پورت سوئیچ شبکه گیگابیت 8 |
|---|---|
| فیبر | اسلات 4*1G SFP |
| RJ45 | 4*10/100/1000M مسی بدون PoE |
| ویژگی | غیر PoE، مدیریت نشده |
| تراشه | REALTEK |
| نام | سوئیچ فیبر صنعتی 4 پورت |
|---|---|
| پورت PoE | 4 پورت POE |
| پورت فیبر | 2 پورت فیبر |
| نرخ | 10/100/1000M |
| عملکرد | پشتیبانی PoE 15.4W/30W |
| نام محصول | سوئیچ شبکه POE صنعتی 5 پورت |
|---|---|
| بندر | 5 |
| وزن | 0.35 کیلوگرم |
| ولتاژ | DC48V |
| بودجه PoE | 120 وات |
| نام محصول | سوئیچ فیبر صنعتی Gigabit |
|---|---|
| سرعت | 10/100/1000Mbps |
| بودجه POE | 120W/240W |
| استاندارد POE | 15.4W/30W |
| ولتاژ ورودی منبع برق POE | 48 ولت (حداکثر 52 ولت) |
| نام محصول | 4 پورت سوئیچ PoE صنعتی Fast Ethernet |
|---|---|
| Optical | 2*100M SFP Slots |
| مس | 4*10/100Mbps RJ45/POE |
| خروجی PoE | 15.4W/30W |
| بودجه POE | 120 وات |
| نام محصول | 8 پورت گیگابیت مدیریت سوئیچ پو |
|---|---|
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| توان خروجی POE | 15.4W/30W/60W |
| حالت ارتباط | فول دوبلکس و نیمه دوبلکس |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نام محصول | 16 پورت سوئیچ صنعتی POE |
|---|---|
| استاندارد POE | 15W/30W/60W |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| حالت ارتباط | فول دوبلکس و نیمه دوبلکس |
| عملکرد | پشتیبانی از LACP، POE، QoS، SNMP، VLAN |
| Product Name | Outdoor PoE Managed Switch 5 Port |
|---|---|
| RJ45 Port | 4 x 10/100/1000M RJ45 ports |
| Fiber Port | 1 SFP Port, 100M/1G/2.5G |
| Power Terminal | Phoenix terminal |
| POE function | 802.3af/at |
| نام محصول | سوئیچ اترنت مدیریت شده صنعتی |
|---|---|
| اداره می شود | بله ، L2 |
| پورت فیبر | 2 * بنادر فیبر SFP |
| پورت های RJ45 | 16 * بنادر RJ45 |
| دمای کارکرد | -40 ℃ تا + 85 |
| نام محصول | سوئیچ اترنت 8 پورت مدیریت نشده است |
|---|---|
| ابعاد | 158*115*60 میلی متر |
| وزن | 0.75 کیلوگرم |
| نرخ | 100/1000 مگابیت بر ثانیه |
| ورودی برق | DC48~DC52V |