| نام محصول | سوئیچ اترنت 8 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| نرخ داده | 10/100/1000Mbps |
| فاصله انتقال | 2KM-120KM |
| OEM | قبول کن |
| عملکرد | پشتیبانی از LACP، POE، QoS، SNMP، VLAN |
| نام محصول | سوئیچ Gigabit Industrial 4 Port Poe |
|---|---|
| فیبر | 1*100m/1G شکاف SFP |
| مس | 4*10/100/1000M RJ45/POE |
| پروتکل پو | Poe AF/AT ، 60W اختیاری است |
| فاصله پو | 100 متر |
| نام محصول | سوئیچ اترنت 5 پورت مدیریت نشده گیگابیتی |
|---|---|
| اندازه | 114*93*35mm |
| وزن | 0.15 کیلوگرم در هر عدد |
| ضمانت | 3 سال |
| نرخ | 10/100/1000Mbps |
| نام محصول | سوئیچ POE مدیریت صنعتی |
|---|---|
| سرعت | 1.25 گیگابیت بر ثانیه |
| بودجه | 240W |
| ورودی ولتاژ | DC48V |
| ضمانت | 3 سال |
| نام محصول | 8 پورت غیر مدیریت شده PoE Switch |
|---|---|
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| پورت های PoE | 6 پورت poe را پشتیبانی می کند |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| ورودی برق | قدرت اضافی 48 تا 52 ولت DC |
| Product name | Managed 16 port gigabit poe switch |
|---|---|
| RS485 Ports | 4*RS485 |
| CAN Bus | 2*CAN Bus |
| Surge protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| نام محصول | مبدل مینی فیبر نوری 2 پورت |
|---|---|
| Mtbf | ≥100000 ساعت |
| نرخ داده | 10/100/1000Mbps |
| مسکن | نصب ریل/دیواری |
| وضعیت محصولات | سهام |
| نام محصول | سوئیچ فیبر گیگابیتی صنعتی مدیریت شده |
|---|---|
| فیبر | 1*100m/1g/2.5g SFP |
| عملکرد | QoS، پشتیبانی VLAN، SNMP، LACP |
| شبکه محلی کابلی | 8*10/100/1000M UTP RJ45 |
| پوسته | درجه حفاظت IP40، پوسته فلزی |
| نام محصول | مبدل فیبر صنعتی گیگابیت |
|---|---|
| سرعت فیبر | 100 متر یا 1 گرم سنجش خودکار |
| ورودی برق | 12-52VDC |
| قدرت بدون بار | 5w |
| راه نصب | DIN-Rail یا نصب دیواری |
| نام محصول | سوئیچ پو 5 پورت فضای باز |
|---|---|
| نرخ داده | 10/100/1000Mbps |
| ال ای دی ها | برق، شبکه، فیبر |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| ورودی برق | قدرت اضافی 48 تا 52 ولت DC |