| نام محصول | Poe Ethernet Switch 8 Port |
|---|---|
| شناسه ولند | 4096 |
| حالت انتقال | ذخیره سازی و ارسال |
| ولتاژ ورودی | 48VDC (حداکثر 52 ولت) ، |
| روش نصب | نصب DIN-Rail |
| نام محصول | تبدیل کننده فیبر نوری گیگابیت |
|---|---|
| ورودی برق | قدرت اضافی 12 تا 52 ولت DC |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| OEM | قبول کن |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| تضمین | سه سال |
|---|---|
| دمای کار | -40℃~ +75℃ |
| منبع برق | 48-52VDC |
| نام محصول | سوئیچ Poe فیبر نوری صنعتی 10/100Mbps 6 پورت POE |
| مواد | پوسته فلزی بادوام |
| Power Supply | DC 48V redundant power |
|---|---|
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Surge protection | ±6KV |
| Certificaiton | CE FCC ROHS compliance |
| نام محصول | سوئیچ 5 پورت پو |
|---|---|
| مواد | پوشش فلزی ناهموار |
| استاندارد POE | Poe af/at (15.4W/30W) |
| فاصله انتقال | بستگی به ماژول های SFP دارد |
| رطوبت ذخیره سازی | 10٪ - 95٪، غیر متراکم |
| نام محصول | سوئیچ نوری صنعتی POE منبع تغذیه دوگانه |
|---|---|
| پورت های PoE | 8 گیگابیت POE |
| پورت فیبر | 1 پورت فیبر ST |
| استاندارد POE | POE af/at (15.4W/30W) |
| منبع برق | 48-52VDC |
| فیبر نوری | 4 پورت LC |
|---|---|
| گواهینامه | مطابقت با CE FCC ROHS |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| ورودی برق | قدرت اضافی 48 تا 52 ولت DC |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نوع پورت فیبر | MM,up to 2km; MM، تا 2 کیلومتر؛ SM, up to 120km SM، تا 120 کیلومتر |
|---|---|
| گواهینامه | مطابقت با CE FCC ROHS |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| حالت ارتباط | فول دوبلکس و نیمه دوبلکس |
| پوشش | فلز |
| نام محصول | پورت سوئیچ شبکه Poe 8 |
|---|---|
| سرعت شبکه | 100/1000 مگابیت بر ثانیه |
| ویژگی | بدون کنترل ، Poe af/at |
| بودجه POE | 240 وات |
| استاندارد POE | 15.4W/30W |
| نام محصول | 8 پورت سوئیچ Ethernet صنعتی |
|---|---|
| نصب و راه اندازی | نصب ریل/دیواری |
| OEM | قبول کنید |
| حفاظت | ± 6 کیلو ولت |
| برنامه | شبکه خودرو، اتوماسیون صنعتی |