| پورت های فیبر | 2 SFP پشتیبانی 2.5G |
|---|---|
| نام محصول | سوئیچ POE مدیریت شده 2.5G |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| پین منبع تغذیه | 1/2 (V+)، 3/6 (V-); 4/5 (V+)، 7/8 (V-) |
| بسته بندی | بسته بندی شبکه ای |
| نام محصول | 7-پورت سوئیچ صنعتی اترنت سریع |
|---|---|
| فیبر | 1*100 متر شکاف SFP |
| منبع برق | ورودی دوگانه 12-52VDC |
| شبکه محلی کابلی | 6*سنجش خودکار 10/100Mbps |
| تراشه | REALTEK |
| نام محصول | سوئیچ فیبر بدون کنترل صنعتی |
|---|---|
| سرعت فیبر | 100 متر ، شکاف SFP |
| سرعت اترنت | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| ویژگی ها | مدیریت نشده، غیر POE |
| تراشه | REALTEK |
| نام محصول | هاب سوئیچ اترنت 5 پورت 10/100Mbps |
|---|---|
| نوع فیبر | SC Single Fiber |
| فاصله | 20/40/60/80/100 کیلومتر |
| درگاه اترنت | 4* پورت های RJ45 |
| پورت فیبر | 1* بندر SC |
| نام محصول | سوئیچ صنعتی گیگابیت بدون مدیریت |
|---|---|
| سرعت مس | 10M/100M/1000M |
| سرعت فیبر | اسلات SFP 100/1000M |
| بندر | 6 |
| ولتاژ | DC12V 24V |
| Product Name | 2 Port Industrial Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Transmission mode | Storage and forward |
| Reverse connection | Support |
| Working humidity | 10%~90%,non-condensing |
| Traffic Control | NEMA-TS2 |
| نام محصول | سوئیچ فیبر صنعتی اترنت سریع |
|---|---|
| فیبر | 1*100 متر شکاف SFP |
| مس | 2*10/100Mbps RJ45 |
| ویژگی | مدیریت نشده، غیر POE |
| ولتاژ | DC12V~DC52V |
| نام محصول | 8 سوئیچ شبکه بدون کنترل درگاه |
|---|---|
| فیبر | 2*100 متر شکاف SFP |
| شبکه محلی کابلی | 6*10/100mbps |
| ویژگی | غیر PoE، مدیریت نشده |
| گواهی | CE RoHS FCC |
| نام محصول | سوئیچ LAN Gigabit-Mark-Mark |
|---|---|
| بندر | مس 5*100m/1000m مس بدون فیبر |
| قدرت | DC12V/DC24V/DC48V |
| تراشه | REALTEK |
| سفارشی سازی | حمایت |
| نام محصول | پورت 8 سوئیچ اترنت گیگابیتی |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg |
| Warranty | 3 years |
| نرخ | 10/100/1000M |