| نام محصول | 4 سوئیچ شبکه فیبر نوری |
|---|---|
| سرعت فیبر | اسلات SFP 2*100m/1000m |
| سرعت مس | 2*10/100/1000Mbps |
| ویژگی | غیر PoE، مدیریت نشده |
| سفارشی سازی | حمایت |
| نام محصول | 8 سوئیچ فیبر صنعتی بندر گیگابیت |
|---|---|
| بندر | 12 |
| فیبر | اسلات 4*1G SFP |
| مس | 8*10/100/1000M RJ45 |
| ویژگی | مدیریت نشده، غیر POE |
| نام محصول | سوئیچ فیبر SFP صنعتی گیگابیتی |
|---|---|
| فیبر | شکافهای 2*100m/1G SFP |
| مس | 2*10/100/1000Mbps RJ45 |
| ویژگی | غیر PoE، مدیریت نشده |
| سفارشی سازی | حمایت |
| نام محصول | 6 پورت سوئیچ اترنت گیگابایت صنعتی |
|---|---|
| فیبر | شکافهای 2*100m/1G SFP |
| شبکه محلی کابلی | 4*10/100/1000Mbps |
| ویژگی | غیر PoE، مدیریت نشده |
| قدرت | DC12V/DC24V/DC48V |
| نام محصول | سوئیچ فیبر اترنت 5 بندر |
|---|---|
| فیبر | 1*100 متر شکاف SFP برای ماژول های SM/MM |
| مس | 4*10/100mbps |
| نشان | مدیریت نشده، غیر POE |
| سطح IP | IP40 |
| نام محصول | سوئیچ اترنت 8 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| نصب | نصب ریل/دیواری |
| نرخ داده | 10/100/1000Mbps |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| پوشش | فلز |
| نام محصول | سوئیچ 5 بندر خورشیدی |
|---|---|
| حفاظت | ± 6 کیلو ولت |
| محفظه | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| OEM | قبول کردن |
| ورودی برق | DC12-48V |
| نام محصول | سوئیچ اترنت مدیریت صنعتی |
|---|---|
| پهنای باند | 26 گرم |
| آدرس مک | 8K |
| ضد آب | IP40 |
| تضمین | سه سال |
| Product Name | Industrial Gigabit PoE Switch 4 Port |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Protocol | PoE af/at |
| PoE Budget | 120W |
| نام محصول | 6 پورت سوئیچ اترنت گیگابیت بدون کنترل |
|---|---|
| فیبر | شکافهای 2*100m/1G SFP |
| کلاس ایمنی | IP40 |
| منبع تغذیه | 9-36VDC |
| مادی | فلزی |