| نام محصول | سوئیچ فیبر گیگابیت صنعتی 20 کیلومتری |
|---|---|
| فیبر | 1*100m/1G شکاف SFP |
| مس | 1*10/100/1000 متر سرعت سنجش خودکار |
| ویژگی | غیر PoE، مدیریت نشده |
| سفارشی سازی | حمایت |
| نام محصول | سوئیچ POE اپتیکال صنعتی 5 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | DC48-52V |
| پورت های نوری | 1 |
| دمای کاری | -45 ~ 85 ℃ |
| درگاه اترنت | 4 |
| پورت های اترنت | 8 |
|---|---|
| نام محصول | سوئیچ شبکه صنعتی Gigabit E-Mark |
| اتصال معکوس | حمایت |
| پهنای باند سیستم | 16 گیگابیت بر ثانیه (مربای غیر ترافیک) |
| دمای کار | -40 تا 75 درجه سانتیگراد |
| نام محصول | سوئیچ شبکه مدیریت صنعتی گیگابیتی |
|---|---|
| بندر | 2* اسلات SFP، اترنت 4*گیگابیتی |
| ویژگی | مدیریت شده، غیر POE |
| منبع برق | DC12V، DC24V |
| سرعت | 10/100/1000Mbps |
| نام محصول | 8 پورت سوئیچ Ethernet صنعتی |
|---|---|
| پورت های اترنت | 8*10/100/1000 متر |
| پورت های فیبر | اسلات 4*1G SFP |
| ویژگی | مدیریت نشده، غیر POE |
| کلاس ایمنی | IP40 |
| نام محصول | سوئیچ فیبر صنعتی 4 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| فیبر | شکافهای 2*100m/1G SFP |
| مس | 2*10/100/1000Mbps |
| ویژگی | غیر PoE، مدیریت نشده |
| سفارشی سازی | آره |
| نام | سوئیچ اترنت صنعتی 6 بندر 100/1000 متر |
|---|---|
| پورت فیبر | اسلات SFP 2*100/1000m |
| بندر مس | 4*100/1000m RJ45 |
| ولتاژ ورودی | DC12-52V |
| ویژگی | مدیریت نشده، غیر POE |
| نام محصول | 6 سوئیچ اترنت صنعتی بدون پورت |
|---|---|
| بندر | 6*10/100Mbps RJ45 |
| ویژگی | مدیریت نشده، غیر POE |
| گواهی | E-mark, CE, FCC, ISO9001 |
| جزئیات بسته بندی | یک دستگاه واحد و یک کتابچه راهنمای کاربر در داخل یک جعبه ، مهر و موم شده و به خوبی محافظت شده اند. |
| نام محصول | 4 پورت 10/100/1000 سوئیچ اترنت صنعتی |
|---|---|
| عمل | بدون مدیریت، بدون POE |
| سفارشی سازی | حمایت |
| چیپست | بله |
| دمای کار | -40 ℃ تا + 75 ℃ |
| نام محصول | 2.5G Industrial Ethernet Switch..... |
|---|---|
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| پین منبع تغذیه | 1/2 (V+)، 3/6 (V-); 4/5 (V+)، 7/8 (V-) |
| توان خروجی POE | 30W/60W/90W |
| OEM | قبول کن |