| نام محصول | سوئیچ پو 16 گیگابیتی |
|---|---|
| قدرت | AC 100-240 ولت |
| اندازه جدول آدرس MAC | 8K |
| ال ای دی ها | برق، شبکه، فیبر |
| ظرفیت سوئیچینگ | ظرفیت سوئیچینگ |
| نام | سوئیچ صنعتی پو 10/100Mbps |
|---|---|
| زمان ضمانت | سه سال |
| استاندارد POE | POE AT/AF |
| روش نصب | نصب ریل |
| ابعاد | 113.8 x 93 x 34.9 میلی متر |
| نام محصول | سوئیچ های مدیریت شده گیگابیت اترنت |
|---|---|
| عملکرد حلقه | حمایت |
| منبع تغذیه دوگانه | حمایت |
| تضمین | سه سال |
| وزن | 0.8 کیلوگرم |
| نام محصول | 16 پورت گگابیت مدیریت شده PoE سوئیچ |
|---|---|
| پورت فیبر | 8*100m/1g/2.5g |
| بندر مس | 8*100/1000Mbps |
| ویژگی | L2 مدیریت شده ، 240W پو |
| نصب | DIN-RAIL یا WALL نصب شده |
| نام محصول | سوئیچ مدیریت شده Gigabit 802.3bt PoE++ |
|---|---|
| بندر | 10 |
| نرخ نوری | 1G/2.5G |
| بعد | 165 × 112 × 45.5 میلی متر |
| ولتاژ | DC48V |
| Product name | Managed fiber switch |
|---|---|
| Power | AC 100~240V 50/60Hz |
| Bandwidth | 128Gbps |
| Packet Forwarding Rate | 95.23Mpps |
| حالت انتقال | ذخیره سازی و ارسال |
| نام محصول | 8 پورت گیگابیت قابل کنترل POE |
|---|---|
| فیبر | 2*100m/1g/2.5g |
| شبکه محلی کابلی | 8*10/100/1000Mbps |
| فاصله POE | 100 متر |
| تراشه | سرعت |
| نام محصول | سوئیچ 4 پورت خورشیدی |
|---|---|
| پورت فیبر | 100/1000 متر سرعت SFP سنجش خودکار |
| بودجه POE | 120 وات |
| ورودی برق | DC24V دوگانه |
| خروجی PoE | DC48V |
| نام محصول | سوئیچ فیبر 10G مدیریت شده |
|---|---|
| سرعت بندر | 100m/1g/2.5g/10g |
| ورودی برق | AC100V ~ AC240V |
| ویژگی | L3 مدیریت شده ، غیر پاس |
| جزئیات بسته بندی | 1 pc در یک کارتن ، وزن ناخالص 3.12 کیلوگرم در رایانه |
| نام محصول | سوئیچ POE اترنت صنعتی 48VDC DIN Rail Mounting |
|---|---|
| پورت های PoE | 8 گیگابیت POE |
| دمای عملیاتی | -40 ~ 85 ℃ |
| ورودی برق | 48-52VDC |
| ضدآب | IP40 |