| نام محصول | مبدل رسانه ای تک فیبر گیگابیتی |
|---|---|
| فیبر | 1*سرعت گیگابیت FC |
| مس | 2*100/1000Mbps بدون پو |
| نشان | مدیریت نشده، غیر POE |
| سفارشی سازی | حمایت |
| نام محصول | سوئیچ IEEE 802.3bt با مدیریت 8 پورت |
|---|---|
| پروتکل POE | 802.3af، 802.3at، 802.3bt |
| بودجه POE | 540 وات |
| سرعت | 100/1000 مگابیت بر ثانیه |
| وزن | 0.5 کیلوگرم |
| نام محصول | 2 پورت Fiber Media Converter |
|---|---|
| ولتاژ آداپتور برق | DC48V |
| نرخ داده | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| توان خروجی POE | 15.4W/30W |
| نمونه | در دسترس |
| نام محصول | Gigabit 8 Port Poe Managed Switch |
|---|---|
| ورودی برق | AC100-240V، 50/60Hz |
| پهنای باند | 20 گیگابیت بر ثانیه |
| OEM | قبول کن |
| ابعاد محصول | 268*181*44mm |
| نام محصول | سوئیچ فیبر گیگابیت POE |
|---|---|
| بندر | 2 اسلات SFP، 4 پورت اترنت |
| بودجه POE | 60 وات |
| پروتکل POE | IEEE802.3af، IEEE802.3at |
| ولتاژ | AC100V~240V |
| نام محصول | مبدل رسانه ای فیبر نوری |
|---|---|
| استفاده | سیستم امنیتی دوربین مدار بسته |
| استاندارد منبع تغذیه | IEEE802.3af/at |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| منبع برق | DC 48 ولت |
| Product Name | 24 port 2.5G managed switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 6*1G/2.5G/10G |
| Copper Speed | 10/100/1000/2500Mbps |
| Feature | L3 managed, Non-PoE |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Product Name | 30-Port L3 Managed Fiber PoE Switch |
|---|---|
| فیبر | 6*1G/2.5G/10G Uplink |
| Copper | 24*100M/1G/2.5G LAN/PoE |
| PoE Budget | 400W |
| استاندارد POE | 802.3af/802.3at |
| نام محصول | 10G 24 پورت سوئیچ POE مدیریت شده |
|---|---|
| پورت فیبر | 4*10G SFP |
| پهنای باند | 128 گیگابیت بر ثانیه |
| OEM | قبول کن |
| ابعاد محصول | ۴۴۰*۲۰۵*۴۴ میلی متر |
| نام محصول | مبدل رسانه فیبر SFP 10/100Mbps |
|---|---|
| بندر | 1*100 متر فیبر و شبکه |
| ویژگی | غیر PoE، مدیریت نشده |
| تراشه | REALTEK |
| سفارشی سازی | حمایت |