| نام محصول | مبدل سریع اترنت پو |
|---|---|
| نرخ | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| عملکرد | پو 15.4W/30W ، بدون کنترل |
| نصب | DIN-RAIL یا WALL نصب شده |
| نوع فیبر | اسلات SFP |
| نام محصول | مبدل اترنت فیبر گیگابیتی مقاوم |
|---|---|
| بعد | 114*93*35mm |
| وزن | 0.35 کیلوگرم |
| کلاس ایمنی | IP40 |
| ضمانت | 3 سال |
| نام محصول | مبدل مدیا سخت شده poe با سرعت 1.25 گیگابیت بر ثانیه |
|---|---|
| بودجه | 30 وات |
| اندازه | 114*93*35mm |
| ولتاژ | DC48V~DC52V |
| استاندارد پو | POE af/at |
| نام محصول | مبدل مدیا سخت شده poe با سرعت 1.25 گیگابیت بر ثانیه |
|---|---|
| بودجه POE | 30 وات |
| اندازه | 114*93*35mm |
| ولتاژ | DC48V~DC52V |
| استاندارد POE | POE af/at |
| نام محصول | کارت حفاظت نوری OLP |
|---|---|
| محدوده طول موج | 1260 نانومتر تا 1650 نانومتر |
| کانکتور | LC/UPC |
| حفاظت | 1+1 |
| جزئیات بسته بندی | يک قطعه در جعبه، يک کيلوگرم گ.وا. |
| نام محصول | مبدل رسانه فیبر Poe Gigabit |
|---|---|
| بودجه | 30 وات |
| استاندارد پو | IEEE802.3af، IEEE802.3at |
| فیبر | 1*100m/1G شکاف SFP |
| ولتاژ | DC48V |
| نام محصول | 8 پورت L2 سوئیچ شبکه مدیریت شده |
|---|---|
| فیبر | اسلات های 2*1G SFP |
| مس | 8*10/100/1000Mbps RJ45 |
| ویژگی | L2 مدیریت شده، غیر PoE |
| چیپست | REALTEK |
| Product name | 90W gigabit industrial poe extender |
|---|---|
| Transmission mode | Storage and forward |
| Surge protection | ±6KV |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| نام محصول | سوئیچ فیبر نوری بای پس صنعتی |
|---|---|
| قدرت | ورودی AC (100-240 ولت) و ورودی دوگانه DC |
| فیبر | کانکتور LC، تک حالته |
| نصب | راه آهن یا دیوار نصب شده |
| جزئیات بسته بندی | 1 عدد در کارتن، 0.5 کیلوگرم وزن ناخالص |
| نام محصول | سوئیچ بایپاس فیبر نوری |
|---|---|
| رابط | LC/SC |
| نوع فیبر | SM/MM |
| نوع نصب | راه آهن دین ، دیواری |
| ورودی برق | ورودی AC (100-240 ولت) و ورودی دوگانه DC |