| نام محصول | سوئیچ بای پس نوری OBP |
|---|---|
| اتصال | LC، دو پورت |
| وزن | 350 گرم |
| نوع نصب | ریل دین، دیوار یا رومیزی |
| ورودی برق | DC12V~DC52V |
| نام محصول | افزونه 60 وات گیگابیت |
|---|---|
| Uplink | پورت RJ45، بودجه 60W |
| لینک پایین | 4 پورت، مطابق با POE af/at |
| بعد | 118*89*28 میلی متر |
| وزن | 0.4 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | ورودی دوگانه برق 48-52 ولت DC |
|---|---|
| توان خروجی POE | 15.4W/30W/60W |
| نام محصول | سوئیچ فیبر گیگابیت اترنت |
| LEDS | برق، شبکه، فیبر |
| حفاظت | ± 6 کیلو ولت |
| نام محصول | مبدل رسانه ای اترنت سریع 10/100 مگابیت بر ثانیه |
|---|---|
| پوسته | پوسته فلزی راه راه |
| دمای کار | -40 ~ 75°C |
| زمان ضمانت | سه سال |
| درخواست | مخابرات، دوربین مدار بسته، FTTX، امنیت و نظارت |
| نام محصول | مبدل سریع فیبر اترنت SC |
|---|---|
| سرعت شبکه | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| طول موج | 850nm یا 1310nm |
| فیبر | SC دو فیبر |
| نصب | نصب DIN RAIL |
| منبع تغذیه | DC48-52V |
|---|---|
| توان خروجی POE | 15.4W/30W |
| نام محصول | مبدل مینی فیبر |
| LEDS | برق، شبکه، فیبر |
| حفاظت | ± 6 کیلو ولت |
| نام محصول | سوئیچ PoE تجاری دوربین مداربسته 8 پورت |
|---|---|
| نرخ | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| بودجه POE | 96 وات |
| ورودی برق | AC 100V~240V |
| ابعاد | 200*118*44 میلی متر |
| نام محصول | مبدل فیبر نوری 2 پورت |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 ساعت |
| نرخ داده | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| گواهینامه | مطابقت با CE FCC ROHS |
| مسکن | نصب ریل/دیواری |
| نام محصول | سوئیچ غیر مدیریت شده |
|---|---|
| توان خروجی POE | 15.4W/30W/60W |
| OEM | قبول کردن |
| بنادر پو | 8 بندر از پو پشتیبانی می کنند |
| ضمانت | 3 سال |
| نام محصول | مبدل رسانه ای صنعتی پو |
|---|---|
| فیبر | 1*شکاف SFP 100Mbps |
| مس | 1*10/100mbps بدون پو |
| نشان | مدیریت نشده، غیر POE |
| بودجه | 15.4W/30W |