| نام محصول | صنعتی 1.25G SFP 1000Base-SX 850nm ماژول |
|---|---|
| فاصله | 550 میلیون |
| فیبر | LC ، دوبلکس ، 850nm |
| دمای کاری | -40 تا 85+ درجه سانتیگراد |
| ویژگی | 1.25 گیگابایت در ثانیه ، قابل جمع شدن |
| نام محصول | کوپلر گسترده Modbus-TCP |
|---|---|
| پروتکل | Modbus-TCP |
| ولتاژ کار | 24VDC (محدوده ولتاژ 18VDC~28VDC) |
| درجه حفاظت | IP20 |
| رابط ارتباطی | 2*RJ45 |
| نام محصول | مبدل رسانه ای اترنت پو سخت |
|---|---|
| عملکرد | پو ، بدون کنترل |
| نوع فیبر | SC دو فیبر |
| سرعت | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| تراشه | REALTEK |
| نام محصول | توسعه دهنده پو در فضای باز گیگابیتی |
|---|---|
| پورت های PoE | پشتیبانی 1-4 پورت PoE 30W |
| ورودی PD | پورت 5، 30W/60W/90W |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| ال ای دی ها | برق، شبکه |
| نام محصول | افزونه ایثرنت در فضای باز |
|---|---|
| پورت های PoE | پشتیبانی 1-4 پورت PoE 30W |
| ورودی PD | پورت 5، 30W/60W/90W |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| تضمین | سه سال |
| نام محصول | برق صنعتی 480 وات |
|---|---|
| ورودی ولتاژ | AC/DC |
| ولتاژ خروجی | 48-55vdc |
| محدوده دما | -40 تا +70 درجه سانتیگراد |
| UL لیست شده است | آره |
| Material | Metal case |
|---|---|
| Operating Temp | 0℃~50℃ |
| Port | 1 SFP port to 1 gigabit Rj45 port |
| Transmission rate | 10/100/1000Mbps |
| Voltage Input | 5V1A, 2A Optional |
| نام محصول | سوئیچ بای پس نوری خارجی |
|---|---|
| بندر | 8 کانال |
| نوری | کانکتور LC، چند حالته |
| ابعاد | 114*93*35mm |
| قدرت | DC12V~DC52V |
| نام محصول | تزریق کننده POE مبتنی بر گیگابیت |
|---|---|
| بازده قدرت | 60 وات |
| ولتاژ خروجی | DC48V |
| سرعت | 10/100/1000Mbps |
| گواهی | CE |
| نام محصول | مبدل رسانه فیبر 10G SFP+ |
|---|---|
| Rate | 10M/100M/1.25G/2.5G/5G/10G |
| Size | 60*20*90mm |
| وزن | 0.3 کیلوگرم در هر قطعه |
| Voltage | DC12V |