| نام محصول | مبدل فیبر رسانه ای 3 پورت |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 ساعت |
| برند | Olycom/تخصیص شده/بدون برند |
| گواهینامه | مطابقت با CE FCC ROHS |
| نرخ داده | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| نام محصول | مبدل فیبر گیگابیتی SFP به اترنت |
|---|---|
| فیبر | اسلات SFP برای ماژول های SM MM |
| نرخ انتقال | 10/100/1000Mbps |
| قدرت | ورودی AC 220 ولت |
| جدول آدرس MAC | 4k |
| نام محصول | مبدل نوری داده های ویدئویی آنالوگ |
|---|---|
| ابعاد | 17.9 * 12.8 * 2.9 سانتی متر |
| طول موج | 1310 نانومتر/1550 نانومتر |
| اطلاعات | 422 روپیه، نیمه دوبلکس RS485 |
| نرخ اترنت | 10/100 میلیون |
| نام محصول | مبدل رسانه ای بدون کنترل صنعتی |
|---|---|
| نرخ | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| فیبر | 1*100M SC فیبر ثابت |
| مس | 1*10/100M RJ45 |
| عملکرد | پو ، بدون کنترل |
| نام محصول | مبدل فیبر صنعتی گیگابیت |
|---|---|
| فیبر | 1*فیبر SC گیگابیت |
| فاصله | 40 کیلومتر |
| شبکه محلی کابلی | 1*10/100/1000M RJ45 |
| ویژگی | مدیریت نشده، غیر POE |
| نام محصول | مبدل مدیا فیبر بیدی |
|---|---|
| اتصال فیبر | استاندارد SC، ST/FC اختیاری |
| ولتاژ ورودی | DC 5V1A با آداپتور برق خارجی |
| اندازه | 7 سانتیمتر (W) x 9.3 سانتیمتر (D) x 2.5 سانتیمتر (ح) |
| طول موج | 1310/1550 نانومتر |
| نام محصول | ماژول فیبر Gigabit SFP |
|---|---|
| نرخ | 1.25 گيگابايت در ثانيه، گيگابيت |
| طول موج | 1310 نانومتر/1550 نانومتر، WDM |
| فاصله | 20 کیلومتر |
| نوع فیبر | فیبر تک حالت (SMF) ، درگاه LC |
| Product name | Industrial Optical Fiber Bypass Unit |
|---|---|
| Port | 8*LC connector |
| Type | Singlemode |
| Power input | DC12V~DC52V |
| Mounting Method | Wall or DIN35 |
| Product name | Single mode fiber media converter |
|---|---|
| Fiber | SC port, single mode |
| Distance | 20km |
| Wavelength | 1310nm/1550nm, singel fiber |
| Power | DC input, 5V |
| نام محصول | تبدیل رسانه اترنت به فیبر |
|---|---|
| فیبر | سیمپلکس، کانکتور SC |
| طول موج | 1310 نانومتر/1550 نانومتر، WDM |
| درگاه اترنت | مبتنی بر گیگابیت، 1.25 گیگابیت بر ثانیه |
| قدرت | ورودی AC، 220 ولت |