| نام محصول | مبدل رسانه ای گیگابیت صنعتی مینی |
|---|---|
| نوع فیبر | SC ، WDM Bidi |
| اتصال معکوس | حمایت |
| قدرت بدون بار | 5w |
| نصب | راه آهن یا دیواری نصب شده |
| نام محصول | مبدل رسانه ای POE گیگابیتی |
|---|---|
| بعد | 114*93*35mm |
| وزن | 0.35 کیلوگرم، وزن خالص |
| استاندارد پو | 802.3 af, 802.3 at |
| ولتاژ | DC48~DC52V |
| نام محصول | سوئیچ فیبر گیگابیت POE |
|---|---|
| بودجه POE | 60 وات |
| وزن | 0.35 کیلوگرم در هر قطعه |
| کلاس ایمنی | IP40 |
| پوشش | فلز |
| نام محصول | مبدل رسانه اترنت صنعتی 2 پورت 10/100/1000M |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -40 ~ 85 ℃ |
| ورودی برق | 9-36VDC |
| ضدآب | IP40 |
| اندازه | 113.8 x 93 x 34.9 میلیمتر |
| نام محصول | 2*2B سوئیچ نوری بای پاس |
|---|---|
| گواهینامه | مطابقت با CE FCC ROHS |
| منبع برق | DC12 ~ 52 ولت |
| بسته بندی | بسته بندی خنثی |
| درخواست | شبکه مخابرات |
| نام محصول | مبدل رسانه ای غیر مدیریت شده صنعتی |
|---|---|
| فیبر | 1*100m/1G شکاف SFP |
| شبکه محلی کابلی | 1*10/100/1000 متر |
| طول موج | 850 نانومتر/1310 نانومتر/1550 نانومتر |
| نصب | DIN-Rail یا نصب دیواری |
| نام محصول | واحد دور زدن چند حالت نوری |
|---|---|
| بندر | کانکتور ال سی دوبلکس |
| بعد | 114*93*35mm |
| ورودی ولتاژ | DC12V، DC24V |
| وزن | 0.35 کیلوگرم |
| نوع پورت فیبر | MM,up to 2km; MM، تا 2 کیلومتر؛ SM, up to 120km SM، تا 120 کیلومتر |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 ساعت |
| حفاظت از موج | ± 4 کیلو ولت |
| حالت ارتباط | فول دوبلکس و نیمه دوبلکس |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نام محصول | 2 مبدل فیبر رسانه ای بدون کنترل |
|---|---|
| سرعت شبکه | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| نوع فیبر | SC Single Fiber |
| تراشه | REALTEK |
| سفارشی سازی | حمایت |
| نام محصول | مبدل رسانه ای ناهموار اترنت پو |
|---|---|
| فیبر | 1*کانکتور Fixe SC ، دوبلکس |
| RJ45 | 1*10/100/1000 متر مس |
| ویژگی | Poe af/at ، بدون کنترل |
| سفارشی سازی | حمایت |