| نام محصول | سوئیچ 16 پورت POE |
|---|---|
| پورت شبکه | 8 درگاه RJ45 10/100/1000M |
| پورت فیبر | پورت های فیبر SFP 8 × 1000M |
| پورت کنسول | 1 عدد پورت RJ45 |
| دمای کار | -40 - +75 درجه سانتیگراد |
| نام محصول | سوئیچ POE مدیریت شده هوشمند |
|---|---|
| بندر | 10 |
| سرعت | 100/1000 مگابیت بر ثانیه |
| ولتاژ | DC48V~DC52V |
| بودجه PoE | 240W |
| نام محصول | سوئیچ POE اترنت مدیریت شده 10G |
|---|---|
| قدرت | DC48V |
| اندازه جدول آدرس MAC | 32 هزار |
| گواهی ایمنی | CE، FCC، RoHS |
| بعد محصول | 440*281*44 میلی متر |
| نام محصول | سوئیچ اترنت 6 پورت 2.5 گرمی |
|---|---|
| قدرت | AC 100-240 ولت |
| پورت های اترنت | پورت 4*2.5G RJ45 |
| پورت های آپلینک | پورت 2*10Gbps sfp+ |
| گواهی ایمنی | CE، FCC، RoHS |
| نام محصول | سوئیچ پو 16 گیگابیتی |
|---|---|
| توان خروجی POE | 15.4W/30W/60W |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| پورت های PoE | 8 پورت پشتیبانی POE |
| تضمین | سه سال |
| نام محصول | سوئیچ فیبر نوری 10G |
|---|---|
| بندر | فیبر 8*1G/2.5G/10G |
| ویژگی | مدیریت نشده، غیر POE |
| قدرت | ورودی DC12V |
| جزئیات بسته بندی | 1 قطعه در جعبه، 0.86 کیلوگرم گیگاوات |
| نام محصول | 2.5g سوئیچ اترنت بدون مدیریت |
|---|---|
| پهنای باند | 45 گیگابیت بر ثانیه |
| پورت های اترنت | پورت 4*2.5G RJ45 |
| پورت های آپلینک | پورت 2*10Gbps sfp+ |
| OEM | قبول کن |
| Product Name | Din Rail Poe Switch |
|---|---|
| POE Ports | 8 |
| Fiber Ports | 4 |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Weight | 0.8KG |
| Product Name | Industrial Gigabit Fiber Media Converter |
|---|---|
| Function | Unmanaged, PoE |
| Fiber Type | SC Single Fiber |
| PoE budget | 15.4W/30W |
| Power supply | DC48V |
| بندر | 6*گیگابیت lan Ethernet |
|---|---|
| ابعاد | 158*115*60 میلی متر |
| وزن | 0.75 کیلوگرم |
| ولتاژ | DC48V |
| نصب | DIN-Rail یا نصب دیواری |