| نام محصول | سوئیچ فیبر POE 8 پورت |
|---|---|
| پورت فیبر | 1 * پورت SFP |
| نرخ | 10/100/1000Mbps |
| درگاه اترنت | 8 پورت GJ45 |
| پوسته | پوسته فلزی راه راه |
| Product name | 5 port hardened network switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged |
| Voltage | 12V, 24V |
| اندازه | 114*93*35mm |
| نام محصول | سوئیچ صنعتی مدیریت شده 2.5G |
|---|---|
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| پین منبع تغذیه | 1/2 (V+)، 3/6 (V-); 4/5 (V+)، 7/8 (V-) |
| توان خروجی POE | 30W/60W/90W |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نام محصول | 4 پورت سوئیچ مدیریت شده |
|---|---|
| استاندارد پو | AF / AT |
| پهنای باند سیستم | 40 گیگابیت بر ثانیه (ترافیک غیر ترافیکی) |
| دما | -40 ° ~ 85 ° C |
| کلاس ایمنی | IP40 |
| منبع تغذیه | DC 48-52V |
|---|---|
| دمای کار | -45 تا 75 درجه سانتیگراد |
| نام محصول | فايبر صنعتي |
| بعد | 113.8 x 93 x 34.9 میلی متر |
| کاربرد | کنترل ترافیک و حمل و نقل |
| نام محصول | 6 پورت گیگابیت سوئیچ فیبر کنترل نشده |
|---|---|
| OEM | حمایت |
| بعد | 114*93*35mm |
| وزن | 0.35 کیلوگرم |
| ورودی ولتاژ | DC12V/DC24V/DC48V |
| نام محصول | 8 سوئیچ فیبر مدیریت شده پورت |
|---|---|
| قدرت | حداکثر 24 وات |
| بازده قدرت | 12V2A |
| Bandwidth | 20Gbps |
| اندازه محصول | 268*181*44mm |
| منبع تغذیه | ورودی برق دوگانه 12-52 ولت DC |
|---|---|
| نام محصول | سوئیچ فیبر نوری گیگابیتی |
| LED ها | برق، شبکه، فیبر |
| حفاظت از ولتاژ | ± 6 کیلو ولت |
| نصب و راه اندازی | راه دور راه رفتن |
| نام محصول | سوئیچ شبکه پورت Poe Switch 8 |
|---|---|
| پورت های SFP | درگاه 4*1G SFP |
| پورت های PoE | IEEE 802.3AF/در قدرت به 8 درگاه RJ45 |
| منبع برق | 48 ولت (حداکثر 52 ولت) |
| محفظه | پوسته فلزی راه راه |
| نام | سوئیچ فیبر صنعتی 4 پورت |
|---|---|
| پورت PoE | 4 پورت POE |
| پورت فیبر | 2 پورت فیبر |
| نرخ | 10/100/1000M |
| عملکرد | پشتیبانی PoE 15.4W/30W |