| نام محصول | سوئیچ مدیریت شده POE 8 پورت |
|---|---|
| سرعت | 1G/2.5G |
| ولتاژ | DC48V |
| پروتکل POE | 802.3af, 802.3at |
| مدیریت | لایت لایت 3 |
| Product name | 8 port E-Mark GbE Switch |
|---|---|
| سرعت | سنجش خودکار 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه |
| Application | Vehicle network |
| Dimension | 158*115*60mm |
| وزن | وزن خالص 0.75 کیلوگرم |
| نام محصول | سوئیچ شبکه مدیریت نشده 2.5G |
|---|---|
| بندر | فیبر 1*10G، اترنت 5*2.5G |
| ویژگی | مدیریت نشده، غیر POE |
| سرعت مس | 10M/100M/1000M/2.5G |
| ورودی برق | DC12V |
| نام محصول | سوئیچ شبکه فیبر نوری 6 پورت 2.5G |
|---|---|
| ویژگی | غیر PoE، مدیریت نشده |
| فیبر | 2*1G/2.5G/10G SFP+ اسلات |
| مس | 4*100m/1g/2.5g RJ45 |
| سفارشی سازی | حمایت |
| نام محصول | سوئیچ شبکه 5 پورت |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 ساعت |
| برند | Olycom/تخصیص شده/بدون برند |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نام محصول | سوئیچ 2.5 گرم کنترل نشده |
|---|---|
| پهنای باند Backplane | 60 گیگابیت بر ثانیه |
| پورت های اترنت | پورت 8*2.5G RJ45 |
| پورت های آپلینک | پورت 1*10 گیگابیت بر ثانیه sfp+ |
| حالت حمل و نقل | ذخیره کردن به جلو |
| نام محصول | سوئیچ 48 پورت 10G POE |
|---|---|
| ولتاژ آداپتور برق | AC 110V-240V |
| استاندارد POE | AF/AT/BT |
| پورت فیبر | 4*10G SFP |
| ابعاد (L×W×H) | 440*360*44.5mm |
| نام محصول | پورت سوئیچ شبکه Poe 8 |
|---|---|
| سرعت شبکه | 100/1000 مگابیت بر ثانیه |
| ویژگی | بدون کنترل ، Poe af/at |
| بودجه POE | 240 وات |
| استاندارد POE | 15.4W/30W |
| Product Name | 8 Port L2 Manageable PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Ethernet | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Budget | 240W |
| نام محصول | سوئیچ POE صنعتی مدیریت وب 8 پورت |
|---|---|
| فیبر | 1*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| مس | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| بودجه POE | 240 وات = 8 * 30 وات |
| عملکرد | پو ، مک ، VLAN ، CLI ، SNMP ، حلقه و غیره |