| شماره مدل | IM-WP054GE |
|---|---|
| بندر | 5x10/100/1000m UTP RJ45 |
| Poe Distancc | 100 متر |
| ال ای دی ها | قدرت ، شبکه ، پو |
| ولتاژ | ورودی DC48V دوگانه |
| نام | 4 پورت صنعتی پوگبیج صنعتی |
|---|---|
| فیبر | شکافهای 2*100m/1G SFP |
| شبکه محلی کابلی | 4*10/100/1000Mbps RJ45/POE |
| بودجه POE | 60w/120w |
| فاصله POE | 100 متر |
| نام محصول | صنعتی Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| استاندارد پو | 15.4 وات / 30 وات |
| نرخ | اترنت گیگابیت |
| درگاه فیبر | SFP |
| کلاس ایمنی | IP40 |
| نام محصول | سوئیچ فیبر پورت پو 4 صنعتی |
|---|---|
| فیبر | شکافهای 2*100m/1G SFP |
| اترنت | 2*10/100/1000M RJ45 |
| فاصله پو | 100 متر |
| بودجه | 15.4W/30W/60W |
| نام محصول | سوئیچ Poe 8 Port |
|---|---|
| پورت کنسول | 1 کامپیوتر |
| پورت شبکه | 4 قطعه |
| درگاه فیبر | 4 قطعه |
| سرعت شبکه | 10/100 / 1000M |
| Features | ERPS, QoS, VLAN, MAC etc. |
|---|---|
| نام محصول | 8 پورت پو سوئیچ فیبر مدیریت شده |
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP |
| شبکه | 4*10/100/1000 متر |
| PoE | 120W ، Poe فعال |
| نام محصول | سوئیچ فیبر مدیریتی 10 پورت |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 ساعت |
| فاصله انتقال | 2KM-120KM |
| گواهینامه | مطابقت با CE FCC ROHS |
| مقدار تولیدی | 1 عدد |
| نام محصول | سوئیچ مدیریت شده پو صنعتی 8 پورت |
|---|---|
| پروتکل POE | PoE af/at/bt |
| کنسول | RS-232 (RJ-45) |
| ورودی برق | DC48V~DC57V |
| روش نصب | دین ریل |
| نام محصول | سوئیچ 16 پورت POE |
|---|---|
| پورت شبکه | 8 درگاه RJ45 10/100/1000M |
| پورت فیبر | پورت های فیبر SFP 8 × 1000M |
| پورت کنسول | 1 عدد پورت RJ45 |
| دمای کار | -40 - +75 درجه سانتیگراد |
| Product Name | 10G Network Switch |
|---|---|
| Port | 8*100M/1G/2.5G/5G/10G Copper |
| ویژگی | مدیریت نشده، غیر POE |
| Power | Single AC Input |
| جزئیات بسته بندی | 1 قطعه در یک جعبه، 2.12 کیلوگرم گیگاوات |