| Product Name | 8 Port PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1G ST Port, SM/MM |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Budget | 240W=8*30W |
| Function | ERPS, PoE, QoS, SNMP, VLAN etc. |
| منبع برق | ورودی دوگانه برق 48-52 ولت DC |
|---|---|
| توان خروجی POE | 15.4W/30W |
| نام محصول | سوئیچ PoE صنعتی گیگابیت |
| ال ای دی ها | برق، شبکه، فیبر |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| نام محصول | 5 بندر گسترش دهنده صنعتی |
|---|---|
| پورت های PoE | پشتیبانی 1-4 پورت PoE 30W |
| ورودی PD | پورت 5، 30W/60W/90W |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| حالت انتقال | ذخیره سازی و جلو |
| نام محصول | توسعه دهنده پو 5 گیگابیتی |
|---|---|
| پورت های PoE | پشتیبانی 1-4 پورت PoE 30W |
| ورودی PD | پورت 5، 30W/60W/90W |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نام محصول | 8 پورت غیر مدیریت شده PoE Switch |
|---|---|
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| پورت های PoE | 6 پورت poe را پشتیبانی می کند |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| ورودی برق | قدرت اضافی 48 تا 52 ولت DC |
| نام محصول | سوئیچ 12 پورت مدیریت شده |
|---|---|
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| ورودی برق | برق اضافی 12 تا 52 ولت DC |
| حالت ارتباط | فول دوبلکس و نیمه دوبلکس |
| نام محصول | سوئیچ POE بیرونی |
|---|---|
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| توان خروجی POE | 15.4W/30W/60W |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| OEM | قبول کن |
| نام محصول | 10G L3 سوئیچ فیبر مدیریت شده |
|---|---|
| قدرت | حداکثر 38W |
| بازده قدرت | 12V8A |
| پهنای باند | 128 گرم در ثانیه |
| نشانگر | PWR ، SYS ، SW ، POE/ACT ، LINK/ACT |
| نام محصول | سوئیچ صنعتی مدیریت شده گیگابیتی |
|---|---|
| بندر | 10 |
| ولتاژ | DC9V~DC52V |
| سرعت | 10/100/1000Mbps |
| وزن | 0.75 کیلوگرم |
| نام محصول | سوئیچ صنعتی M12 |
|---|---|
| پورت های شبکه | 8 درگاه M12 8 پین 10/100/1000 متری |
| کلاس ایمنی | IP67 |
| ورودی برق | ورودی برق دوگانه DC12-52V |
| نوع وسیله | اداره می شود |