| نام محصول | سوئیچ اترنت 6 پورت 2.5 گرمی |
|---|---|
| قدرت | AC 100-240 ولت |
| پورت های اترنت | پورت 4*2.5G RJ45 |
| پورت های آپلینک | پورت 2*10Gbps sfp+ |
| گواهی ایمنی | CE، FCC، RoHS |
| نام محصول | سوئیچ اترنت 2.5G بدون مدیریت 9 پورت |
|---|---|
| پهنای باند هواپیمای پشتی | 60 گیگابیت بر ثانیه |
| بنادر اترنت | پورت 8*2.5G RJ45 |
| درگاه های ارتفاعی | پورت 1*10 گیگابیت بر ثانیه sfp+ |
| حالت حمل و نقل | ذخیره کردن به جلو |
| نام محصول | 10 سوئیچ فیبر مدیریت شده در بندر |
|---|---|
| پورت SFP | 2*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| پورت RJ45 | 8 درگاه RJ45 10/100/1000M |
| استاندارد POE | IEEE802.3af/at |
| فاصله POE | 100 متر |
| Product Name | Mini Industrial 4 Port PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Copper | 2*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Protocol | 15.4W/30W |
| Feature | PoE, unmanaged |
| نام محصول | سوئیچ اترنت صنعتی مدیریت شده |
|---|---|
| اداره می شود | بله L2 |
| نوع کانکتور | SFP |
| مک | 8K |
| دمای کار | -40 °C تا + 75 °C |
| نام محصول | سوئیچ POE مدیریت شده صنعتی |
|---|---|
| حفاظت از موج | 4 کیلوولت |
| پورت های پو | 8 |
| پورت های RJ45 | 8 |
| پورت فیبر | 8 |
| نام محصول | سوئیچ اترنت صنعتی 8 پورت E-mark |
|---|---|
| سرعت کار | 10/100M یا 10/100/1000M |
| کاربرد | راه حل خودرو |
| سفارشی سازی | حمایت |
| چیپست | REALTEK |
| نام محصول | سوئیچ اترنت صنعتی |
|---|---|
| قدرت خروجی USEPOE | 15.4W/30W |
| استاندارد منبع تغذیه | IEEE802.3af/at |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| منبع برق | DC 48V-52V |
| نام محصول | سوئیچ اترنت 24 پورت 2.5G |
|---|---|
| قدرت | AC 100-240V ، 12V 4A |
| روش انتقال | ذخیره سازی و جلو |
| ال ای دی ها | برق، شبکه، فیبر |
| پهنای باند | 160 گیگابیت بر ثانیه |
| Product Name | 8 Port Industrial PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Budget | 6*802.3af/802.3at=max 180W |
| Power Supply | 48V (max 52V) |