| نام محصول | سوئیچ اترنت 5 پورت poe |
|---|---|
| نرخ داده | 10/100/1000Mbps |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| توان خروجی POE | 15.4W/30W |
| نمونه | در دسترس |
| نام محصول | 8 پورت سوئیچ Ethernet صنعتی |
|---|---|
| پورت های اترنت | 8*10/100/1000 متر |
| پورت های فیبر | اسلات 4*1G SFP |
| ویژگی | مدیریت نشده، غیر POE |
| کلاس ایمنی | IP40 |
| نام محصول | سوئیچ فیبر صنعتی 4 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| فیبر | شکافهای 2*100m/1G SFP |
| مس | 2*10/100/1000Mbps |
| ویژگی | غیر PoE، مدیریت نشده |
| سفارشی سازی | آره |
| ورودی برق | برق اضافی 48-52 ولت DC |
|---|---|
| نوع پورت فیبر | MM,up to 2km; MM، تا 2 کیلومتر؛ SM, up to 120km SM، تا 120 کیلومتر |
| نام محصول | سوئیچ فیبر POE صنعتی مدیریت شده |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| کاربرد | کنترل ترافیک و حمل و نقل |
| نام محصول | سوئیچ POE مدیریت شده صنعتی |
|---|---|
| POE | حداکثر 90 وات |
| زنگ خطر. هشدار | تماس خشک 2 راه-از C |
| حفاظت از موج | 4 کیلوولت |
| بندر دسته کوچک موسیقی جاز | 2 قطعه |
| نام محصول | سوئیچ POE 5 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه | 114*93*35mm |
| وزن | 0.35 کیلوگرم |
| نرخ | 100/1000 مگابیت بر ثانیه |
| ورودی برق | DC48V |
| نام محصول | سوئیچ مدیریت شده پو صنعتی 8 پورت |
|---|---|
| پروتکل POE | PoE af/at/bt |
| سرعت | 10/100/1000Mbps |
| ورودی برق | DC48V~DC57V |
| روش نصب | دین ریل |
| نام محصول | 5 پورت ایثرنت سوئیچ |
|---|---|
| برند | Olycom/تخصیص شده/بدون برند |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نمونه | در دسترس |
| نام محصول | سوئیچ مدیریت شده پو صنعتی 8 پورت |
|---|---|
| پروتکل پو | 802.3af/802.3at |
| بعد | 158*115*60 میلی متر |
| وزن | وزن خالص 750 گرم |
| نصب | دین ریل/دیوار/رومیزی |
| نام | سوئیچ شبکه POE صنعتی 5 پورت |
|---|---|
| ابعاد | 113.8 x 93 x 34.9 میلی متر |
| پورت شبکه | 4* پورت های RJ45 |
| پورت فیبر | 1* پورت SFP |
| دمای کار | -40 ℃ ~ + 75 ℃ |