| نام محصول | پورت سوئیچ شبکه گیگابیت 8 |
|---|---|
| فیبر | اسلات 4*1G SFP |
| RJ45 | 4*10/100/1000M مسی بدون PoE |
| ویژگی | غیر PoE، مدیریت نشده |
| تراشه | REALTEK |
| نام محصول | سوئیچ اترنت ناهموار 5 بندر |
|---|---|
| سرعت | 5*100/1000Mbps |
| نشان | مدیریت نشده، غیر POE |
| کاربرد | شبکه خودرو و راه حل خودکار |
| ولتاژ | دوگانه DC12V/DC24V/DC48V |
| نام محصول | 8 پورت سوئیچ Ethernet صنعتی |
|---|---|
| حالت ارتباط | فول دوبلکس و نیمه دوبلکس |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| OEM | حمایت |
| نصب | 35 میلی متر DIN-RAIL یا WALLOUTING |
| نام محصول | سوئیچ اترنت 24 پورت 2.5G |
|---|---|
| قدرت | AC 100-240V ، 12V 4A |
| روش انتقال | ذخیره سازی و جلو |
| ال ای دی ها | برق، شبکه، فیبر |
| پهنای باند | 160 گیگابیت بر ثانیه |
| نام محصول | Poe Switch 4 Port |
|---|---|
| POE | 15.4 وات / 30 وات |
| فاصله POE | 100 متر |
| نرخ | اترنت گیگابیت |
| درگاه UTP | 2 |
| نام محصول | 6 پورت گیگابیت سوئیچ پو مدیریت صنعتی |
|---|---|
| فیبر | 1*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| مس | 6*10/100/1000M RJ45 با POE |
| فاصله POE | 100 متر |
| استاندارد POE | IEEE802.3af/at |
| نام محصول | 4 پورت 10/100/1000 سوئیچ اترنت صنعتی |
|---|---|
| عمل | بدون مدیریت، بدون POE |
| سفارشی سازی | حمایت |
| چیپست | بله |
| دمای کار | -40 ℃ تا + 75 ℃ |
| نام محصول | سوئیچ شبکه POE صنعتی 5 پورت |
|---|---|
| بندر | 5 |
| وزن | 0.35 کیلوگرم |
| ولتاژ | DC48V |
| بودجه PoE | 120 وات |
| نام محصول | سوئیچ اترنت 6 پورت 2.5 گرمی |
|---|---|
| قدرت | AC 100-240 ولت |
| پورت های اترنت | پورت 4*2.5G RJ45 |
| پورت های آپلینک | پورت 2*10Gbps sfp+ |
| گواهی ایمنی | CE، FCC، RoHS |
| نام محصول | سوئیچ اترنت 2.5 گرمی |
|---|---|
| قدرت | AC 100-240 ولت |
| پورت های اترنت | پورت 8*2.5G RJ45 |
| پورت های آپلینک | پورت 1*10 گیگابیت بر ثانیه sfp+ |
| پهنای باند Backplane | 60 گیگابیت بر ثانیه |