| نام محصول | سوئیچ اترنت دسکتاپ 18 پورت |
|---|---|
| قدرت | AC 100-240 ولت |
| اندازه جدول آدرس MAC | 16 هزار |
| ال ای دی ها | برق، شبکه، فیبر |
| پهنای باند | 120 گيگابايت در ثانیه |
| Product Name | 10 Port Industrial PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP Uplinks |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Wiring | Mode A, 12+/36- |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |
| Power input | DC 48-57V redundant power |
|---|---|
| Fiber Port Type | MM,up to 2km; SM, up to 120km |
| Product name | Managed industrial POE fiber switch |
| Surge protection | ±6KV |
| Single-mode | 20, 40,60, 80,100,120Km,optional |
| نام محصول | سوئیچ فیبر گیگابیت POE |
|---|---|
| بندر | 2 اسلات SFP، 4 پورت اترنت |
| بودجه POE | 60 وات |
| پروتکل POE | IEEE802.3af، IEEE802.3at |
| ولتاژ | AC100V~240V |
| نام محصول | سوئیچ POE بای پس نوری |
|---|---|
| ورودی برق | قدرت اضافی 48 تا 52 ولت DC |
| حالت ارتباط | 350 گرم |
| نوع نصب | فول دوبلکس و نیمه دوبلکس |
| پورت های PoE | 8 پورت پشتیبانی POE |
| نام محصول | سوئیچ پو 16 گیگابیتی |
|---|---|
| توان خروجی POE | 15.4W/30W/60W |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| پورت های PoE | 8 پورت پشتیبانی POE |
| تضمین | سه سال |
| نام محصول | سوئیچ پو 8 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| پورت های PoE | 8 پورت پشتیبانی POE |
| توان خروجی POE | 15.4W/30W/60W |
| بودجه کل | 240 وات |
| OEM | حمایت |
| نام محصول | سوئیچ 5 بندر خورشیدی |
|---|---|
| حفاظت | ± 6 کیلو ولت |
| محفظه | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| OEM | قبول کردن |
| ورودی برق | DC12-48V |
| نام محصول | سوئیچ مدیریت شده Poe پشتیبانی می کند |
|---|---|
| بندر پو | 6 |
| پورت شبکه | 6 |
| بندر فیبر SFP | 4 |
| انتقال | اترنت گیگابیت |
| بندر | 6*گیگابیت lan Ethernet |
|---|---|
| ابعاد | 158*115*60 میلی متر |
| وزن | 0.75 کیلوگرم |
| ولتاژ | DC48V |
| نصب | DIN-Rail یا نصب دیواری |