| نام محصول | 5 پورت Gigabit Ethernet سوئیچ |
|---|---|
| پورت های PoE | 4 پورت از poe پشتیبانی می کند |
| توان خروجی POE | 15.4W/30W/60W |
| تولید کننده | در دسترس |
| ال ای دی ها | برق، شبکه، فیبر |
| نام محصول | سوئیچ شبکه 5 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| بودجه POE | 120 وات |
| اندازه | 11.4 * 9.3 * 3.5 سانتی متر |
| ولتاژ | DC48V |
| استاندارد POE | 15.4W/30W |
| نام محصول | 5 سوئیچ اترنت پورت Gigabit Poe |
|---|---|
| سرعت | سنجش خودکار 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه |
| عمل | Poe af/at ، بدون کنترل |
| بودجه | 60W/120W ، 240W اختیاری است |
| ولتاژ ورودی | DC48-52V |
| نام محصول | سوئیچ اترنت ضد آب گیگابیتی |
|---|---|
| سرعت | 10/100/1000Mbps |
| ویژگی | مدیریت نشده، غیر POE |
| مسکن | فلز، درجه IP40 |
| ولتاژ | 24 ولت |
| نام محصول | سوئیچ اترنت مدیریت صنعتی 10G |
|---|---|
| بودجه POE | 240 وات، 8*30 وات |
| خروجی PoE | DC48V، فعال PoE |
| ابعاد | 165*112*54 میلی متر |
| درخواست | مخابرات، امنیت دوربین مداربسته |
| نام محصول | سوئیچ گیگابیتی Poe 2 فیبر SFP به 8 پورت UTP |
|---|---|
| حالت انتقال | ذخیره سازی و جلو |
| استاندارد POE | IEEE 802.3 af/at |
| مواد | فلز |
| دمای کار | -40 تا 75 درجه سانتی گراد |
| نام | 2 پورت صنعتی پو اترنت سوئیچ |
|---|---|
| فیبر | فیبر SFP 1*100m/1G |
| مس | 2*10/100/1000M RJ45/POE |
| استاندارد POE | 802.3af/802.3at |
| ولتاژ ورودی | DC48-52V |
| Product Name | Industrial Gigabit PoE Switch 4 Port |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Protocol | PoE af/at |
| PoE Budget | 120W |
| نام محصول | سوئیچ اترنت با مدیریت صنعتی 6 پورت |
|---|---|
| سرعت فیبر | 2 اسلات SFP، 100/1G/2.5G |
| سرعت مس | 10/100/1000Mbps |
| ویژگی | L2 مدیریت شده، غیر PoE |
| نوع بای پاس | تک حالته یا چند حالته |
| نام محصول | سوئیچ فیبر صنعتی Gigabit |
|---|---|
| سرعت | 10/100/1000Mbps |
| بودجه POE | 120W/240W |
| استاندارد POE | 15.4W/30W |
| ولتاژ ورودی منبع برق POE | 48 ولت (حداکثر 52 ولت) |