| نام محصول | سوئیچ اترنت درجه صنعتی |
|---|---|
| بندر | یک فیبر SFP + Fpur RJ45 |
| دمای کار | -40 تا 75 درجه سانتی گراد |
| ولتاژ ورودی | DC12V-52V |
| درجه حفاظت | IP40 |
| نام محصول | 5 پورت Gigabit Ethernet سوئیچ |
|---|---|
| نرخ داده | 10/100/1000Mbps |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| OEM | قبول کن |
| ورودی برق | برق اضافی 12 تا 52 ولت DC |
| نام محصول | سوئیچ اترنت 8 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| OEM | قبول کن |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| ورودی برق | قدرت اضافی DC48-52V |
| نام محصول | سوئیچ فیبر گیگابیتی صنعتی مدیریت شده |
|---|---|
| فیبر | 1*100m/1g/2.5g SFP |
| عملکرد | QoS، پشتیبانی VLAN، SNMP، LACP |
| شبکه محلی کابلی | 8*10/100/1000M UTP RJ45 |
| پوسته | درجه حفاظت IP40، پوسته فلزی |
| نام محصول | سوئیچ مدیریت شده گیگابیتی صنعتی 8 پورت |
|---|---|
| اندازه | 158*115*60 میلی متر |
| وزن | وزن خالص 0.75 کیلوگرم |
| نصب | دین ریل/دیوار/رومیزی |
| سرعت | 1G/2.5G |
| نام محصول | سوئیچ POE سوئیچ گیگابیت اترنت 6 پورت |
|---|---|
| پورت PoE | 1 ~ 6 پورت |
| پورت فیبر | 1 * پورت SFP |
| عملکرد | POE AT / AF |
| تضمین | سه سال |
| Fiber Ports | 2*1G SFP Slots |
|---|---|
| پورت های اترنت | 6*10/100/1000Mbps RJ45 |
| حالت ارتباط | فول دوبلکس و نیمه دوبلکس |
| دمای کار | -40℃~+75℃ |
| راه نصب شده | نصب ریل |
| نام محصول | مدیریت صنعتی 8 سوئیچ گیگابیت پورت |
|---|---|
| پورت های فیبر | 2*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| پورت های اترنت | 8*10/100/1000M RJ45 |
| ویژگی ها | L2 مدیریت شده، غیر PoE |
| وضعیت محصولات | ذخایر |
| نام محصول | سوئیچ فیبر اترنت ناهموار 12 پورت |
|---|---|
| مادی | فلزی |
| وزن | وزن خالص 0.75 کیلوگرم |
| بعد | 158*115*60 میلی متر |
| ولتاژ | DC12V~DC52V |
| نام محصول | سوئیچ فیبر مدیریت صنعتی 5 پورت |
|---|---|
| فیبر | 1*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| اترنت | 4*10/100/1000Mbps مس بدون پو |
| تراشه | سرعت |
| ولتاژ | DC12V~52V |