| نوع محصول | 8 پورت سوئیچ Ethernet صنعتی |
|---|---|
| بندر | 12 |
| نرخ | اترنت گگابیت کامل |
| دمای کار | -40 ~ 75°C |
| منبع برق | 12V3A |
| Product Name | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | 10 |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Operating Temperature | -40 ~ 85℃ |
| نام محصول | سوئیچ صنعتی 8 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| پین منبع تغذیه | 1/2 (V+)، 3/6 (V-); 4/5 (V+)، 7/8 (V-) |
| برند | Olycom/تخصیص شده/بدون برند |
| توان خروجی POE | 15.4W/30W |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| نام محصول | سوئیچ 8 پورت گیگابیت |
|---|---|
| نرخ داده | 10/100/1000Mbps |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| OEM | قبول کن |
| ورودی برق | برق اضافی 12 تا 52 ولت DC |
| نام محصول | سوئیچ گیگابیتی اترنت Din-rail |
|---|---|
| درگاه | شکاف SFP |
| بعد | 113.8*93*34.9mm |
| کلاس ایمنی | IP40 |
| ضمانت | 3 سال |
| نام محصول | 16 پورت سوئیچ صنعتی POE |
|---|---|
| استاندارد POE | 15W/30W/60W |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| حالت ارتباط | فول دوبلکس و نیمه دوبلکس |
| عملکرد | پشتیبانی از LACP، POE، QoS، SNMP، VLAN |
| نام محصول | سوئیچ مدیریت صنعتی 8 پورت |
|---|---|
| نرخ | 10/100/1000Mbps |
| ابعاد | 158*115*60 میلی متر |
| وزن | 0.75 کیلوگرم |
| ولتاژ | DC12V~52V |
| نام محصول | سوئیچ های مدیریت شده گیگابیت اترنت |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچ | 40 گیگابیت بر ثانیه |
| شرایط | مارک 100% اورجینال |
| نرخ انتقال | 10/100/1000Mbps |
| وزن | 0.8 کیلوگرم |
| نام محصول | سوئیچ اترنت مدیریت صنعتی 10 پورت |
|---|---|
| وظایف | Vlan، MAC، SNMP، Ring... |
| سرعت | 10/100/1000Mbps |
| ورودی برق | DC12V~DC52V |
| نصب | دین/دیوار/رومیزی |
| Product Name | Gigabit Industrial Poe Ethernet Switch |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Operating temperature | -40℃~ +75℃ |
| Function | POE AT/AF |
| Input Voltage | DC48V-52V |