| نام محصول | 4 پورت POE سوئیچ |
|---|---|
| پورت های RJ45 | 4 |
| پورت های SFP | 4 |
| روش نصب | دین ریل |
| ابعاد | 158 × 114.8 × 60 میلی متر |
| نام محصول | سوئیچ POE اترنت صنعتی گیگابیتی بادوام |
|---|---|
| تخصیص پین پاور | 1/2+;3/6- |
| پوسته | درجه حفاظت IP40، پوسته فلزی |
| جدول آدرس MAC | 8K |
| MTBF | 500000 ساعت |
| نام محصول | سوئیچ اترنت صنعتی 5 بندر DIN-Rail Gigabit |
|---|---|
| فیبر | 1*100m/1G شکاف SFP |
| مس | 4*10/100/1000Mbps RJ45 |
| ویژگی | غیر PoE، مدیریت نشده |
| سفارشی سازی | حمایت |
| منبع تغذیه | DC 12-52 ولت |
|---|---|
| دمای کار | -45 تا 75 درجه سانتیگراد |
| نام محصول | اتریشت غیر مدیریت شده |
| بعد | 113.8 x 93 x 34.9 میلی متر |
| کاربرد | کنترل ترافیک و حمل و نقل |
| نام محصول | سوئیچ صنعتی مدیریت شده 8 پورت M12 |
|---|---|
| حالت ارتباط | ذخیره و فوروارد |
| پورت های شبکه | 8 درگاه M12 8 پین 10/100/1000 متری |
| کلاس ایمنی | IP67 |
| ورودی برق | ورودی برق دوگانه DC12-52V |
| نام محصول | سوئیچ شبکه مدیریت شده |
|---|---|
| پورت فیبر | 2 قطعه |
| بنادر شبکه | 24 قطعه |
| ولتاژ ورودی | DC 9-36V |
| بعد، ابعاد، اندازه | 1U (483x 275 x 44.5 میلی متر) |
| نام محصول | سوئیچ مدیریت شده صنعتی |
|---|---|
| تولید کننده | OLYCOM |
| پورت های SFP | 4 |
| پورت های شبکه | 4 |
| ابعاد | 158 × 114.8 × 60 میلی متر |
| نام محصول | سوئیچ اترنت گیگابیتی دین ریل |
|---|---|
| بندر | 6 |
| سرعت | 10/100/1000Mbps |
| ولتاژ | DC48V |
| بودجه PoE | 120 وات |
| نام محصول | 5 پورت گگابیت صنعتی POE Ethernet Switch |
|---|---|
| ویژگی | بدون کنترل ، Poe af/at |
| بودجه POE | 60w/120w |
| بندر | 1 * درگاه Uplink RJ45+4 * درگاه های Downlink RJ45 با Poe |
| ولتاژ ورودی | DC48-52V |
| نام محصول | پورت 8 سوئیچ اترنت گیگابیتی |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg |
| Warranty | 3 years |
| نرخ | 10/100/1000M |