| نام محصول | سوئیچ شبکه 5 پورت |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 ساعت |
| برند | Olycom/تخصیص شده/بدون برند |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نام محصول | سوئیچ مدیریت شده پو صنعتی 8 پورت |
|---|---|
| پروتکل POE | PoE af/at/bt |
| کنسول | RS-232 (RJ-45) |
| ورودی برق | DC48V~DC57V |
| روش نصب | دین ریل |
| Power Supply | DC 48V redundant power |
|---|---|
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Surge protection | ±6KV |
| Certificaiton | CE FCC ROHS compliance |
| Product Name | 8 Port L2 Manageable PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Ethernet | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Budget | 240W |
| منبع تغذیه | DC12-52V |
|---|---|
| توان خروجی POE | 15.4W/30W |
| نام محصول | مینی مبدل فیبر نوری |
| LED ها | برق، شبکه، فیبر |
| حفاظت از ولتاژ | ± 6 کیلو ولت |
| نام محصول | سوئیچ صنعتی POE 10/100Mbps |
|---|---|
| دمای کار | -40 ℃ ~ + 75 ℃ |
| رنگ | سیاه |
| راه نصب شده | نصب ریل |
| مواد | فلز |
| نام محصول | 5 سوئیچ اترنت پورت Gigabit Poe |
|---|---|
| سرعت | سنجش خودکار 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه |
| عمل | Poe af/at ، بدون کنترل |
| بودجه | 60W/120W ، 240W اختیاری است |
| ولتاژ ورودی | DC48-52V |
| نام محصول | سوئیچ اترنت مدیریت صنعتی 10 پورت |
|---|---|
| وظایف | Vlan، MAC، SNMP، Ring... |
| سرعت | 10/100/1000Mbps |
| ورودی برق | DC12V~DC52V |
| نصب | دین/دیوار/رومیزی |
| نام محصول | سوئیچ فیبر گیگابیت POE |
|---|---|
| بودجه POE | 60 وات |
| وزن | 0.35 کیلوگرم در هر قطعه |
| کلاس ایمنی | IP40 |
| پوشش | فلز |
| بندر | 6*گیگابیت lan Ethernet |
|---|---|
| بعد | 158*115*60 میلی متر |
| وزن | 0.75 کیلوگرم |
| ولتاژ | DC48v |
| نصب | DIN-RAIL یا WALL MOADING |