| نام محصول | سوئیچ POE شبکه صنعتی مدیریت شده L2 |
|---|---|
| شبکه | POE، ERPS، STP، RSTP، SNMP |
| ولتاژ ورودی | DC48V |
| مصرف | 300 وات |
| حالت ارتباطی | فول دوبلکس و نیمه دوبلکس |
| نام محصول | سوئیچ فیبر صنعتی Gigabit |
|---|---|
| سرعت | 10/100/1000Mbps |
| بودجه POE | 120W/240W |
| استاندارد POE | 15.4W/30W |
| ولتاژ ورودی منبع برق POE | 48 ولت (حداکثر 52 ولت) |
| نام محصول | سوئیچ POE اترنت صنعتی گیگابیتی بادوام |
|---|---|
| تخصیص پین پاور | 1/2+;3/6- |
| پوسته | درجه حفاظت IP40، پوسته فلزی |
| جدول آدرس MAC | 8K |
| MTBF | 500000 ساعت |
| نام محصول | سوئیچ فیبر نوری اترنت 5 پورت سریع |
|---|---|
| فیبر | 1*100 متر شکاف SFP |
| مس " | 4*10/100Mbps RJ45 |
| نشان | غیر PoE، مدیریت نشده |
| ورودی برق | DC12V/DC24V/DC48V |
| نام محصول | Poe Switch 4 Port |
|---|---|
| POE | 15.4 وات / 30 وات |
| فاصله POE | 100 متر |
| نرخ | اترنت گیگابیت |
| درگاه UTP | 2 |
| نام محصول | صنعتی Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| استاندارد پو | 15.4 وات / 30 وات |
| نرخ | اترنت گیگابیت |
| درگاه فیبر | SFP |
| کلاس ایمنی | IP40 |
| نام محصول | سوئیچ شبکه 5 پورت پو |
|---|---|
| پورت های RJ45 | 4 |
| پوسته | پوشش فلزی |
| پشتیبانی از POE AT/AF | آره |
| حالت ارتباطی | فول دوبلکس و نیمه دوبلکس |
| Product Name | 8 Port PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1G ST Port, SM/MM |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Budget | 240W=8*30W |
| Function | ERPS, PoE, QoS, SNMP, VLAN etc. |
| نام محصول | سوئیچ 16 پورت POE |
|---|---|
| پورت شبکه | 8 درگاه RJ45 10/100/1000M |
| پورت فیبر | پورت های فیبر SFP 8 × 1000M |
| پورت کنسول | 1 عدد پورت RJ45 |
| دمای کار | -40 - +75 درجه سانتیگراد |
| نام محصول | 4 پورت POE سوئیچ |
|---|---|
| پورت های RJ45 | 4 |
| پورت های SFP | 4 |
| روش نصب | دین ریل |
| ابعاد | 158 × 114.8 × 60 میلی متر |