| نام محصول | سوئیچ POE مدیریت شده صنعتی |
|---|---|
| POE | حداکثر 90 وات |
| زنگ خطر. هشدار | تماس خشک 2 راه-از C |
| حفاظت از موج | 4 کیلوولت |
| بندر دسته کوچک موسیقی جاز | 2 قطعه |
| Product Name | 8 Port Industrial PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Budget | 6*802.3af/802.3at=max 180W |
| Power Supply | 48V (max 52V) |
| نام محصول | سوئیچ POE با مدیریت صنعتی 6 پورت |
|---|---|
| درگاه اترنت | 6 پورت RJ45 10/100/1000M |
| نوع | سوئیچ POE مدیریت صنعتی |
| پورت فیبر | 1*100m/1g/2.5G درگاه SFP |
| روش نصب | DIN-Rail |
| نام محصول | سوئیچ اترنت صنعتی |
|---|---|
| قدرت خروجی USEPOE | 15.4W/30W |
| استاندارد منبع تغذیه | IEEE802.3af/at |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| منبع برق | DC 48V-52V |
| نام محصول | سوئیچ اترنت 8 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| نرخ داده | 10/100/1000Mbps |
| فاصله انتقال | 2KM-120KM |
| OEM | قبول کن |
| عملکرد | پشتیبانی از LACP، POE، QoS، SNMP، VLAN |
| نام محصول | سوئیچ POE مدیریت صنعتی |
|---|---|
| پورت های فیبر | اسلات SFP |
| نرخ انتقال | 10/100/1000Mbps |
| پورت های RJ45 | 16 پورت RJ45 |
| استاندارد POE | AT/AF |
| نام محصول | 10 سوئیچ فیبر مدیریت شده در بندر |
|---|---|
| پورت SFP | 2*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| پورت RJ45 | 8 درگاه RJ45 10/100/1000M |
| استاندارد POE | IEEE802.3af/at |
| فاصله POE | 100 متر |
| نام محصول | سوئیچ POE صنعتی مدیریت شده 12 پورت |
|---|---|
| تابع | LACP، QoS، SNMP، پشتیبانی VLAN |
| پورت های PoE | 8 بندر از پو پشتیبانی می کنند |
| فاصله شبکه | 100 متر |
| بعد | 158*114.8*60 میلی متر |
| نام محصول | 5 پورت ایثرنت سوئیچ |
|---|---|
| نام تجاری | Olycom/تخصیص شده/بدون برند |
| حفاظت از ولتاژ | ± 6 کیلو ولت |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نمونه | موجود است |
| نام محصول | سوئیچ اترنت 8 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| OEM | قبول کن |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| ورودی برق | قدرت اضافی DC48-52V |