| نام محصول | سوئیچ 5 پورت پو |
|---|---|
| مواد | پوشش فلزی ناهموار |
| استاندارد POE | Poe af/at (15.4W/30W) |
| فاصله انتقال | بستگی به ماژول های SFP دارد |
| رطوبت ذخیره سازی | 10٪ - 95٪، غیر متراکم |
| Features | ERPS, QoS, VLAN, MAC etc. |
|---|---|
| نام محصول | 8 پورت پو سوئیچ فیبر مدیریت شده |
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP |
| شبکه | 4*10/100/1000 متر |
| PoE | 120W ، Poe فعال |
| نام محصول | سوئیچ POE صنعتی مدیریت وب 8 پورت |
|---|---|
| فیبر | 1*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| مس | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| بودجه POE | 240 وات = 8 * 30 وات |
| عملکرد | پو ، مک ، VLAN ، CLI ، SNMP ، حلقه و غیره |
| نام محصول | سوئیچ مدیریت شده POE 8 پورت |
|---|---|
| سرعت | 1G/2.5G |
| ولتاژ | DC48V |
| پروتکل POE | 802.3af, 802.3at |
| مدیریت | لایت لایت 3 |
| نام محصول | 5 پورت سوئیچ POE صنعتی |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 ساعت |
| نرخ داده | 10/100/1000Mbps |
| گواهینامه | مطابقت با CE FCC ROHS |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نام محصول | سوئیچ مدیریت شده 24 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| قدرت | برق اضافی DC48V-52V |
| اندازه جدول آدرس MAC | 8K |
| ال ای دی ها | برق، شبکه، فیبر |
| کلاس ایمنی | IP30 |
| نام محصول | سوئیچ 5 بندر خورشیدی |
|---|---|
| حفاظت | ± 6 کیلو ولت |
| محفظه | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| OEM | قبول کردن |
| ورودی برق | DC12-48V |
| نام محصول | سوئیچ شبکه POE مدیریت نشده صنعتی 10/100M |
|---|---|
| دمای کار | -40 ℃ ~ + 75 ℃ |
| ولتاژ ورودی | DC 48-52V |
| PoE | پشتیبانی از POE AT/AF |
| کلاس ایمنی | IP40 |
| نام محصول | سوئیچ پو صنعتی 4 پورت 10/100 مگابیت بر ثانیه |
|---|---|
| نرخ انتقال | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| دمای کار | -40℃~ +75℃ |
| رنگ | سیاه |
| حالت ارتباط | فول دوبلکس و نیمه دوبلکس |
| نام محصول | سوئیچ Poe 8 Port |
|---|---|
| پورت کنسول | 1 کامپیوتر |
| پورت شبکه | 4 قطعه |
| درگاه فیبر | 4 قطعه |
| سرعت شبکه | 10/100 / 1000M |