| نام محصول | سوئیچ مدیریت شده Poe پشتیبانی می کند |
|---|---|
| بندر پو | 6 |
| پورت شبکه | 6 |
| بندر فیبر SFP | 4 |
| انتقال | اترنت گیگابیت |
| نام محصول | سوئیچ فیبر POE 8 پورت |
|---|---|
| پورت فیبر | 1 * پورت SFP |
| نرخ | 10/100/1000Mbps |
| درگاه اترنت | 8 پورت GJ45 |
| پوسته | پوسته فلزی راه راه |
| نام محصول | سوئیچ POE مدیریت شده گیگابیتی |
|---|---|
| ورودی برق | قدرت اضافی 48 تا 52 ولت DC |
| پورت های PoE | 4 پورت پشتیبانی پو |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| نام محصول | سوئیچ صنعتی مدیریت شده 2.5G |
|---|---|
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| پین منبع تغذیه | 1/2 (V+)، 3/6 (V-); 4/5 (V+)، 7/8 (V-) |
| توان خروجی POE | 30W/60W/90W |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نام محصول | سوئیچ 6 پورت پو |
|---|---|
| بندر | 6 x10/100M UTP RJ45 با PoE |
| استاندارد POE | POE 15.4W/30W |
| دمای کاری | -40-75 درجه سانتیگراد |
| پشتیبانی از سنجش خودکار MDI/MDIX | آره |
| نام محصول | سوئیچ شبکه صنعتی تابع PoE |
|---|---|
| نرخ | 10/100 میلیون |
| پورت های SFP | 4 |
| پورت های RJ45 | 2 |
| پهنای باند | 40 گیگابیت بر ثانیه |
| نام محصول | 14 Port Gigabit Poe سوئیچ فیبر مدیریت شده |
|---|---|
| فیبر | اسلات SFP 6*100m/1g/2.5G |
| مس | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| استاندارد POE | POE af/at |
| فاصله POE | 100 متر |
| شماره مدل | IM-WP054GE |
|---|---|
| بندر | 5x10/100/1000m UTP RJ45 |
| Poe Distancc | 100 متر |
| ال ای دی ها | قدرت ، شبکه ، پو |
| ولتاژ | ورودی DC48V دوگانه |
| نام محصول | سوئیچ POE بیرونی |
|---|---|
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| توان خروجی POE | 15.4W/30W/60W |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| OEM | قبول کن |
| نام محصول | 5 سوئیچ تقویت کننده ولتاژ بندر |
|---|---|
| پورت های PoE | پشتیبانی 1-4 پورت PoE 30W |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| منبع برق | ورودی قدرت دوگانه DC12/24/48V |