| نام محصول | سوئیچ اترنت ضد آب گیگابیتی |
|---|---|
| سرعت | 10/100/1000Mbps |
| ویژگی | مدیریت نشده، غیر POE |
| مسکن | فلز، درجه IP40 |
| ولتاژ | 24 ولت |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | 12 |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Weight | 750g |
| Condition | Original New |
| نام محصول | پورت 5 سوئیچ صنعتی اترنات |
|---|---|
| بندر | ≤ 8 |
| پورت های RJ45 | 4 |
| ظرفیت سوئیچ | 40 گرم |
| دمای کار | -40 ~ + 75 درجه سانتیگراد |
| Product Name | 10 Port Industrial PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP Uplinks |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Wiring | Mode A, 12+/36- |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |
| نام | سوئیچ شبکه POE صنعتی 5 پورت |
|---|---|
| ابعاد | 113.8 x 93 x 34.9 میلی متر |
| پورت شبکه | 4* پورت های RJ45 |
| پورت فیبر | 1* پورت SFP |
| دمای کار | -40 ℃ ~ + 75 ℃ |
| نام | سوئیچ صنعتی پو 10/100Mbps |
|---|---|
| زمان ضمانت | سه سال |
| استاندارد POE | POE AT/AF |
| روش نصب | نصب ریل |
| ابعاد | 113.8 x 93 x 34.9 میلی متر |
| نام محصول | سوئیچ اترنت صنعتی مدیریت شده |
|---|---|
| اداره می شود | بله L2 |
| نوع کانکتور | SFP |
| مک | 8K |
| دمای کار | -40 °C تا + 75 °C |
| Product Name | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | 10 |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Operating Temperature | -40 ~ 85℃ |
| نام محصول | سوئیچ POE مدیریت شده صنعتی |
|---|---|
| حفاظت از موج | 4 کیلوولت |
| پورت های پو | 8 |
| پورت های RJ45 | 8 |
| پورت فیبر | 8 |
| نام محصول | 4 پورت 10/100/1000 سوئیچ اترنت صنعتی |
|---|---|
| عمل | بدون مدیریت، بدون POE |
| سفارشی سازی | حمایت |
| چیپست | بله |
| دمای کار | -40 ℃ تا + 75 ℃ |