SFP تک فیبر مبدل رسانه ، شبکه های انتقال مبدل رسانه ورودی ورودی 50HZ
1 عدد
MOQ
Negotiable
قیمت
SFP Single Fiber Media Converter , Transition Networks Media Converter AC Input 50HZ
امکانات گالری توضیحات محصول درخواست نقل قول
امکانات
اطلاعات اولیه
محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: Olycom
گواهی: CE RoHS FCC
شماره مدل: OM231
برجسته:

مبدل رسانه تک فیبر SFP

,

مبدل رسانه تک فیبر اسلات SFP

,

مبدل رسانه شبکه های انتقال SFP

پرداخت
جزئیات بسته بندی: <i>1 piece in 1 carton.</i> <b>1 عدد در 1 کارتن.</b> <i>0.96KG/pcs</i> <b>0.96 کیلوگرم در قطعه</b>
زمان تحویل: 3 ~ 7 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T ، پی پال
قابلیت ارائه: 1500 قطعه در هفته
مشخصات
نام محصول: تبدیل فیبر LC به اترنت
فیبر: اسلات SFP، فیبر LC
قدرت: ورودی AC، 100 ~ 240 ولت / 50-60 هرتز
نرخ انتقال: 10/100 مگابیت بر ثانیه
اندازه: 17.3cm*12.8cm*3.2cm
وزن: 0.96 کیلوگرم، وزن ناخالص
جدول آدرس MAC: 1K
توضیحات محصول

مبدل رسانه SFP 10 100M اترنت به فیبر برای ماژول های SM MM ورودی AC 220 ولت

 

بررسی اجمالی محصولات

 

مبدل های فیبر رسانه ای مگابیت اترنت SFP سری Olycom OM230-FE برای کاربردهای تبدیل اترنت فیبر به مس هستند.

اسلات SFP برای نرخ های مختلف انتقال، فواصل کاری و انواع شبکه فیبر با تغییر SFP های اتصال و پخش داغ مناسب است.

 

ویژگی های کلیدی

 

  1. SFP hot plug-and-play، که به شما امکان می دهد به فواصل کاری مختلف تغییر دهید (فرستنده گیرنده SM MM)
  2. تبدیل 100BASE-FX FIBER به 10/100BASE-T COPER Ethernet

  3. پورت Auto-MDI/MDIX مسی RJ45
  4. کارت های مبدل فیبر مدیا در رک 2U موجود هستند

 

پارامترهای فنی

 

استاندارد IEEE802.3 (10BASE-T)، IEEE802.3u 100BASE-TX/FX (Fast-Ethernet)، IEEE802.3x (کنترل جریان)، IEEE802.1q، IEEE802.1p QoS، IEEE802.1d Spanning Tree
10/100BASE-T کابل STP یا UTP رده 5/5e/6 (حداکثر 100 متر)
SFP گیرنده های نوری SX، LX، EX، ZX، EZX و Bi-Di در دسترس هستند
حالت تبدیل / زمان تاخیر ذخیره و عرضه < 10 us, مستقیم<0.9 us
کنترل جریان کنترل جریان دوبلکس کامل، فشار برگشت نیمه دوبلکس
پورت RJ-45 خودکار MDI/MDIX
اتصال فیبر LC (دوبلکس)، LC/SC (ساده)
طول موج 1310/1550 نانومتر
ابعاد 173 میلی‌متر (W) × 128 میلی‌متر (D) × 32 میلی‌متر (ح)
وزن وزن خالص: 0.74 کیلوگرم، وزن ناخالص: 0.96 کیلوگرم
ولتاژ ورودی AC100 ~ 240 ولت / 50-60 هرتز
مصرف برق <2.5 وات
MTBF 50000 ساعت
BER <1/1000000000
جدول آدرس MAC 1K
اندازه بافر 128 هزار
دمای عملیاتی 0℃~50℃
دمای ذخیره سازی -40 ~ 70 ℃
رطوبت ذخیره سازی 5٪ ~ 90٪ غیر تسلیم کننده

 

گزینه های سفارش

 

در زیر لیست شده ترین موارد سفارش داده شده است.لطفا برای تنظیمات دیگر با ما تماس بگیرید

 

OM230-FE/XX-XX 10/100M، مبدل رسانه فیبر مستقل، با اسلات SFP اما بدون SFP، منبع تغذیه داخلی
OM230-FE/LC-A2 10/100M، مستقل، مبدل فیبر مدیا، با SFP، حالت چندگانه، LC، 2 کیلومتر، منبع تغذیه داخلی
OM230-FE/LC-20 10/100M، مستقل، مبدل فیبر مدیا، با SFP، تک حالت، LC، 20 کیلومتر، منبع تغذیه داخلی
OM230-FE/LC-40 10/100M، مستقل، مبدل فیبر مدیا، با SFP، تک حالت، LC، 40 کیلومتر، منبع تغذیه داخلی
OM230-FE/LC-60 10/100M، مستقل، مبدل فیبر مدیا، با SFP، تک حالت، LC، 60 کیلومتر، منبع تغذیه داخلی
OM230-FE/LC-80 10/100M، مستقل، مبدل فیبر مدیا، با SFP، تک حالت، LC، 80 کیلومتر، منبع تغذیه داخلی

 

تصاویر محصول

SFP تک فیبر مبدل رسانه ، شبکه های انتقال مبدل رسانه ورودی ورودی 50HZ 0

SFP تک فیبر مبدل رسانه ، شبکه های انتقال مبدل رسانه ورودی ورودی 50HZ 1

محصولات توصیه شده
با ما در تماس باشید
تلفن : 86-755-26611509
فکس : 86-755-83129773
حرف باقی مانده است(20/3000)