مبدل رسانه مداربسته MDIX با 2 پورت اترنت SMF 100 کیلومتر حداکثر
1 عدد
MOQ
Negotiable
قیمت
MDIX CCTV Media Converter With 2 Ethernet Ports SMF 100km Max
امکانات گالری توضیحات محصول درخواست نقل قول
امکانات
اطلاعات اولیه
محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: Olycom
گواهی: CE RoHS FCC
شماره مدل: OM310-GE
برجسته:

مبدل رسانه SMF 100 کیلومتر با 2 پورت اترنت

,

مبدل رسانه MDIX با 2 پورت اترنت

,

مبدل رسانه CCTV 100 کیلومتر SMF

پرداخت
جزئیات بسته بندی: <i>1 piece in 1 carton.</i> <b>1 عدد در 1 کارتن.</b> <i>0.96KG/pcs</i> <b>0.96 کیلوگرم در قطعه</b>
زمان تحویل: 3 ~ 8 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T ، پی پال
قابلیت ارائه: 1000 رایانه شخصی هفته
مشخصات
نام محصول: مبدل فیبر نوری گیگابیتی به cat6
فیبر: پورت SC ، دو فیبر
نرخ اترنت: 10/100 / 1000Mbps
فاصله: 20 کیلومتر ، حالت تک
قدرت: ورودی AC 220 ولت
وزن: وزن خالص: 0.74 کیلوگرم
اندازه: 173 میلی متر (W) x 128 میلی متر (D) x 32 میلی متر (H)
ضمانتنامه: 1 سال
توضیحات محصول

10/100/1000M 2 پورت گیگابیت فیبر نوری اترنت مدیا مبدل AC ورودی 220 ولت
 
معرفی
 
Olycom Gigabit تک حالت مبدل رسانه ای ویژگی های زیر
 

  1. منبع تغذیه داخلی
  2. 10/100/1000Mbps سنجش خودکار ، خودکار MDI/MDIX
  3. از فیبر نوری برای افزایش فاصله فیزیکی استفاده کنید
  4. MMF حداکثر 5 کیلومتر
  5. SMF حداکثر 100 کیلومتر
  6. چراغ های LED با موقعیت کامل برای نشان دادن قدرت و وضعیت شبکه

 
ویژگی های کلیدی
 

  • 10K انتقال بسته داده فوق العاده
  • کنترل کامل جریان دوبلکس ، فشار نیمه برگشت دو طرفه
  • خطای پیوند از طریق (LFPT) عبور می کند
  • پشتیبانی از AVB

 
مشخصات
 

استاندارد

IEEE802.3 (10BASE-T) ، IEEE802.3u 100BASE-TX/FX (Fast-Ethernet)
IEE802.3z 1000BASE- SX/LX (Gigabit-Ethernet) ، IEEE802.3x (کنترل جریان) ، IEEE802.1q ، IEEE802.1p QoS ، IEEE802.1d درخت پهن ، IEEE1588V2 ، IEEE802.3az

10/100/1000BASE-Tکابل STP یا UTP رده 5/5e/6 (حداکثر 100 متر)
1000BASE-FX

کابل فیبر 50/125um (1 کیلومتر) ، کابل فیبر چند حالته 62.5/125um (0.5 کیلومتر)

کابل فیبر تک حالته 9/125um (20/40/60/80/100/120km)

حالت تبدیل
زمان تاخیر

Store-and-Forward <10us ، مستقیم مستقیم <0.9us
کنترل جریانکنترل کامل جریان دوبلکس ، فشار نیمه برگشت دو طرفه
بندر RJ-45خودکار-MDI/MDIX
اتصال دهنده فیبراستاندارد SC ، ST/FC اختیاری است
طول موج1310/1550 نانومتر
ابعاد173 میلی متر (عرض) x 128 میلی متر (D) x 32 میلی متر (ارتفاع)
وزنوزن خالص: 0.74 کیلوگرم ، وزن ناخالص: 0.96 کیلوگرم
ولتاژ ورودیAC100 ~ 240V / 50-60HZ

 

مصرف برق<2.5 وات
MTBF50،000 ساعت
BER<1/1000000000
جدول آدرس MAC4K
اندازه بافر1.75 میلیون
دمای کارکرد0 ~ ~ 50
دمای ذخیره سازی-40 ~ ~ 70
رطوبت ذخیره سازی5 ~ ~ 90 non غیر قابل تحمل است

 
جزئیات سفارش
 

OM310-GE/SC-SX10/100/1000M ، مستقل ، دو فیبر ، چند حالته ، SC ، 0.5 کیلومتر ، منبع تغذیه داخلی
OM310-GE/SC-2510/100/1000M ، مستقل ، دو فیبر ، حالت تک ، SC ، 25 کیلومتر ، منبع تغذیه داخلی
OM310-GE/SC-4010/100/1000M ، مستقل ، دو فیبر ، حالت تک ، SC ، 40 کیلومتر ، منبع تغذیه داخلی
OM310-GE/SC-6010/100/1000M ، مستقل ، دو فیبر ، حالت تک ، SC ، 60 کیلومتر ، منبع تغذیه داخلی
OM310-GE/SC-8010/100/1000M ، مستقل ، دو فیبر ، حالت تک ، SC ، 80 کیلومتر ، منبع تغذیه داخلی
OM310-GE/SC-10010/100/1000M ، مستقل ، دو فیبر ، حالت تک ، SC ، 100 کیلومتر ، منبع تغذیه داخلی
OM310-GE/SC-12010/100/1000M ، مستقل ، دو فیبر ، حالت تک ، SC ، 120 کیلومتر ، منبع تغذیه داخلی

 
کاربرد
 
مبدل رسانه مداربسته MDIX با 2 پورت اترنت SMF 100 کیلومتر حداکثر 0

  1. مدارس ، ادارات ، بارهای سایبری
  2. پروژه های FTTX
  3. شبکه های مخابراتی

 
تصاویر محصول
 
مبدل رسانه مداربسته MDIX با 2 پورت اترنت SMF 100 کیلومتر حداکثر 1
مبدل رسانه مداربسته MDIX با 2 پورت اترنت SMF 100 کیلومتر حداکثر 2

محصولات توصیه شده
با ما در تماس باشید
تلفن : 86-755-26611509
فکس : 86-755-83129773
حرف باقی مانده است(20/3000)